Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Największa rosyjska wygrana w Lotto


09.03.2016,


Największa rosyjska wygrana w Lotto

W jednej z rosyjskich loterii Gosloto wygrał mieszkaniec syberyjskiego Novosibirska. I to nie mało - bo ustanowił rekord wygranej w tym kraju. Wygrał 350 milionów rubli co na polskie złote wynosi ponad 19 mln zł.

O wygranej dowiedzieliśmy się w pierwszy poniedziałek marca. Na razie nie wiadomo kto dokładnie wygrał bo osoba ta musi osobiście stawić się po wygraną, co jest wymagane regulaminem. Szczęśliwy zakład został zakupiony w wyprzedażowym sklepie typu "outlet".

Kupon był dość drogi bo kosztował 1800 rubli czyli ok. 100 złotych. Wyniki z tego losowania to 1, 7, 11, 13, 42, 45. Przyniosły one jednej osobie wielką fortunę. Poprzedni rekord został ustanowiony w mieście Nizhny Novgorod, kiedy ktoś zgarnął 202 milionów rubli czyli ok. 12 milionów złotych. Stało się to w roku 2014. Po prawie dwóch latach rekord został pobity.

Czytając komentarze w internecie można dojść do wniosku, że niektórzy nawet nie wiedzieli, że w Rosji są organizowane loterie lotto, a to przecież podstawowa rozrywka "hazardowa" na całym świecie. Internauci zalecają też nowemu milionerowi wyjazd do cieplejszego regionu lub nawet kraju. Zwraca się też powszechnie uwagę na fakt, że kumulacja wyniosła bardzo mało w porównaniu do o wiele mniejszych krajów czy bardziej zamożniejszych. Jest to kropla w porównaniu z rekordem amerykańskiego Powerballa.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kilka miesięcy nosił w portfelu kupon wart miliony!
Nowszy artykuł: Wyniki Lotto 08.03.2016 - kumulacja 3 mln zł
kalendarz lotto

Reklama

NewsyListopad zaczyna się od wygranych w Eksta Pensji i Lotto Plus!

Od dużych wygranych w Lotto Plus oraz Ekstra Pensji p.. | 05.11.2018


Wracają Zakłady Specjalne Lotto w dniach od 11 października do 10 listopada 2018!

Po dziesięciu lat wraca gra liczbowa Zakłady Specjalne! Ile będzie kosztować z.. | 06.10.2018


Graj w Lotto i wygrywaj - nowa promocja od 30 sierpnia!

Loteria promocyjna podobna do loteriady, dostępna dla Graczy kupujących zakłady.. | 03.09.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl