Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Największa rosyjska wygrana w Lotto


09.03.2016,


Największa rosyjska wygrana w Lotto

W jednej z rosyjskich loterii Gosloto wygrał mieszkaniec syberyjskiego Novosibirska. I to nie mało - bo ustanowił rekord wygranej w tym kraju. Wygrał 350 milionów rubli co na polskie złote wynosi ponad 19 mln zł.

O wygranej dowiedzieliśmy się w pierwszy poniedziałek marca. Na razie nie wiadomo kto dokładnie wygrał bo osoba ta musi osobiście stawić się po wygraną, co jest wymagane regulaminem. Szczęśliwy zakład został zakupiony w wyprzedażowym sklepie typu "outlet".

Kupon był dość drogi bo kosztował 1800 rubli czyli ok. 100 złotych. Wyniki z tego losowania to 1, 7, 11, 13, 42, 45. Przyniosły one jednej osobie wielką fortunę. Poprzedni rekord został ustanowiony w mieście Nizhny Novgorod, kiedy ktoś zgarnął 202 milionów rubli czyli ok. 12 milionów złotych. Stało się to w roku 2014. Po prawie dwóch latach rekord został pobity.

Czytając komentarze w internecie można dojść do wniosku, że niektórzy nawet nie wiedzieli, że w Rosji są organizowane loterie lotto, a to przecież podstawowa rozrywka "hazardowa" na całym świecie. Internauci zalecają też nowemu milionerowi wyjazd do cieplejszego regionu lub nawet kraju. Zwraca się też powszechnie uwagę na fakt, że kumulacja wyniosła bardzo mało w porównaniu do o wiele mniejszych krajów czy bardziej zamożniejszych. Jest to kropla w porównaniu z rekordem amerykańskiego Powerballa.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kilka miesięcy nosił w portfelu kupon wart miliony!
Nowszy artykuł: Wyniki Lotto 08.03.2016 - kumulacja 3 mln zł
kalendarz lotto

Reklama

NewsyEkstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko g.. | 14.06.2019


Które zdrapki lotto warto zakupić w czerwcu 2019 roku?

Jeśli jesteś fanem zdrapek lotto powinieneś wiedzieć jakie zdrapki w jakim sto.. | 04.06.2019


Złota loteria Eurojackpot od 10 maja do 7 czerwca 2019

Trwa loteria promocyjna dla każdego kto kupuje zakłady popularnej europejskiej g.. | 27.05.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl