Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 5 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

Wygrała w Lotto i musi podzielić się ze swoim ex


16.02.2016,


Wygrała w Lotto i musi podzielić się ze swoim ex

Sędzia w czwartek ogłosił, że nauczycielka szkoły średniej, która wygrała milion dolarów na loterii musi zapłacić 291 000 swojemu byłemu chłopakowi, który zeznał, że dał jej pieniądze na wygrywający zakład.

Lynn, która ma 62 lata odebrała nagrodę w roku 2007. Kilka miesięcy później jej partner pozwał ją, twierdząc że mieli długoterminową umowę, która mówiła, że każdą wygraną dzielą na pół między sobą. Lynn jednak przedstawiła zupełnie odmienna historię. Powiedział iż nie było żadnej umowa, ona rozstała się z Howardem cztery lata wcześniej.

Ławka przysięgłych debatowała kilka godzin zanim ogłosiła wyrok skazujący. ogłosili, że umowa była i dopuściła się złamania jej postanowień. Nie wiadomo do końca jak doszli do tego wniosku. Howard twierdzi, że postanowiona kwota to i tak za mało.

Teraz po wygraniu sprawy zamierza wziąć sobie urlop, aby trochę odpocząć od problemów. Według jego zeznań sytuacja wyglądała następująco.2 czerwca w roku 2007 para była w sklepie, gdzie Howard przekazał Lynn 20$ żeby zakupiła standardowy kupon lotto. Ona przekazała pieniądze sprzedawcy, a on zrealizował kupno zakładu.

Lynn twierdzi jednak, że kupon kupiła samodzielnie podczas tankowania samochodu. Howard pojawił się na miejscu zupełnie przypadkowo. Dodatkowo stwierdziła, że nigdy przenigdy nie umawiała się na podział wygranych.

Do umowy miało dojść już dawno bo w roku 1992/93, chwilę po tym jak para poznała się. Istotne jest jednak to w całej sprawie, że podczas zakupu szczęśliwego zakładu para prawdopodobnie jeszcze była razem, a umowa nawet niepisana w większości krajów jest obowiązująca.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj