Kumulacja Lotto: 7 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 110 000 000 zł

Pomyłka pracownika warzywniaka skutkuje wygraną 7 000 000 dolarów!

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016, , Udostępnij:

Pomyłka Michaela Donnelly podczas kupowania zakładów na kumulacji Powerball spowodowała wygraną 7 milionów dolarów.

Dla Michaela Donnelly to był zwykły dzień w pracy przepełniony nieskończonym skanowaniem kuponów na lottomacie. Podczas jednej z transakcji przycisnął nie ten klawisz co trzeba, i wydrukował kupon Cash4Life, odpowiednik polskiej Ekstra Pensji, którego klient nie chciał.

Ostatecznie sprzedawca musiał sam wykupić błędnie nadany zakład na 7 stycznia 2016 r. Okazało się, że to wygrywający kupon, i to nie jakąś małą kwotę, a główną wygraną. Szanse na takie zdarzenie to jak 1 do 21,8 mln, czyli mniejsze niż w polskim Lotto.

Zwycięzca wybrał wypłatę jednorazową i dostanie 7 000 000 $. Inną opcją były wypłaty codzienne po 1000 $ do końca życia! Trzeba przyznać, że duża część grających w USA wybiera jednorazowe wypłaty, mimo zmniejszenia kwoty należności.

Kiedy szczęśliwiec powiadomił swoją żonę o wygranej, ta stwierdziła, że musi jak najszybciej wrócić do domu, bo dostanie zawału. Kolektura, w której sprzedano los dostanie 50 tys. $ bonusu.

Źródło: Dailymail.co.uk - Virginia grocery store employee wins $7million after accidentally selling a customer the wrong type of lottery ticket and buying it back himself


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj