Kumulacja Lotto: 5 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 500 000 000 zł

Pomyłka pracownika warzywniaka skutkuje wygraną 7 000 000 dolarów!

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016, , Udostępnij:

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. I choć w życiu różnie bywa z prawdziwością tego stwierdzenia to dla pewnego zwykłego pracownika warzywniaka stanie się życiowym motto. Jego pomyłka na fali zakupów zakładów w kumulacji Powerball spowodowała wygraną 7 milionów dolarów.

Dla Michael'a to był zwykły dzień w pracy przepełniony nieskończonym skanowaniem kuponów na lottomacie. Podczas jednej z transakcji przycisnął nie ten klawisz co trzeba i wydrukował kupon Cash4Life, odpowiednik polskiej Ekstra Pensji, którego klient nie chciał.

Ostatecznie sprzedawca musiał sam wykupić błędnie nadany zakład na 7 stycznia. Okazało się, że to wygrywający kupon i to nie jakąś małą kwotę, a główną wygraną. Szanse na takie zdarzenie to jak 1 do 21,8 mln czyli mniejsze niż w polskim Lotto.

Zwycięzca wybrał wypłatę jednorazową i dostanie 7 000 000 $. Inna opcją były wypłaty codzienne po 1000 $ do końca życia! Trzeba przyznać, że duża część grających w USA wybiera jednorazowe wypłaty mimo zmniejszenia należności.

Kiedy szczęśliwiec powiadomił swoją żonę o wygranej ta stwierdziła, że musi jak najszybciej wrócić do domu bo dostanie zawału. jeśli to prawda. Tymczasem, kolektura w której sprzedano los dostanie 50 tys. $ bonusu.

Źródło: dailymail.co.uk


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj