Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Złodzieje oddali skradzione 5 stycznia zdrapki


12.01.2016,


Złodzieje oddali skradzione 5 stycznia zdrapki

To nie pierwsza tego typu kradzież w kraju. O czym myślą ludzie dokonujący takich czynów? Po kradzieży zdrapek nie ma najmniejszych szans na ich anonimowe spieniężenie w przypadku wygranej. Każda zdrapka jest ściśle monitorowana i wiadomo do jakiej kolektury została wysłana w celu sprzedaży. Przy sprzedaży jest wpisywana do systemu i tak samo podczas wypłaty.

Mimo to dwójka mężczyzn 5 stycznia włamała się do punktu Lotto znajdującego się na ul. Domańskiego w Bytowie. Ich łupem padły zdrapki i środki chemiczne o wartości ok. 600 zł. Zgłoszenie o tym zdarzeniu zostało przyjęte o poranku, więc do włamania mogło dojść w nocy lub wcześnie rano. Miejsce zdarzenia zostało odpowiednio zabezpieczone, a policjanci dokonali oględzin. Sprawa jest o tyle ważna, że kradzieży dokonano wraz z włamaniem co jest przestępstwem.

Jakiś czas po włamaniu policjanci dostali telefon od właścicielki sklepu, że jeden ze sprawców - młody mężczyzna pojawił się w sklepie i oddał skradzione zdrapki. Przyznał, że odda także skradziony proszek do prania i w tym celu opuścił sklep. Policja natychmiast zareagowała i udała się na miejsce. Przy sąsiedniej ulicy zauważyli podejrzanego niosącego proszki i zatrzymali go. Po krótkiej chwili zatrzymano także jego wspólnika. Z kradzież z włamaniem mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Po raz kolejny jesteśmy więc świadkami wyjątkowo nieodpowiedzialnego zachowania. Młodzi ludzie prawdopodobnie zniszczyli sobie przyszłość jednym głupim wybrykiem. Często zanadto uświęcamy lotto jako rozwiązanie wszelkich naszych problemów. Najważniejsze w życiu jest jednak zdrowie, a nie pieniądze, a te także warto pozyskiwać w bardziej wyrachowany sposób. Warto inwestować w siebie i swoją wiedzę, a pieniądze przyjdą same. Ciężka praca popłaca.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kumulacja jakiej świat nie widział - prawie 3 MLD złotych w Powerball!
Nowszy artykuł: Kumulacja w Powerball osiągnęła już 1,4 miliarda dolarów!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyW piątek 1 lutego 2019 w Eurojackpot 240 mln złotych do wygrania

Rośnie kolejna duża kumulacja Eurojackpot. ! lutego .. | 28.01.2019


Zdrapka Kopalnia Diamentów wraca na życzenie Graczy

Totalizator Sportowy na życzenie Graczy wznawia zdrapkę Kopalnia Diamentów, kt.. | 23.01.2019


Okres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Multi Multi na 6 skreśleń wyg.. | 16.01.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl