Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Napad na kolekturę Lotto w Elblągu

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2015, , Udostępnij:

Napastnicy trafili na upartą pracownicę kolektury, co jednak skończyło się w tym przypadku szczęśliwie. Do napadu doszło około godziny 18 i na początku nie wiele było wiadomo. Postępowania policyjne wyjaśniły przebieg zdarzeń.

Początkowo mówiło się, że sprawcom nie udało się nawet wejść do lokalu ponieważ pracownica kolektury Lotto zablokowała drzwi. Mieli oni poruszać się samochodem marki audi 80, i następnie oddalić się w kierunku Woj. Szpitala Zespolonego. Raportowano także użycie przedmiotu przypominającego broń.

Potem okazało się, że tak naprawdę jeden z napastników wszedł do punktu lotto, krótko przed zamknięciem z planem ograbienia go z dziennego utargu. Zażądał wydanie pieniędzy przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną. Kobieta pracująca w tej kolekturze odmówiła wydania pieniędzy i napastnik musiał zbiec.

Na szczęście nikt nie został ranny i nie udało się napastnikowi zabrać pieniędzy. Ucieczkę sprawcy zauważył policjant po służbie, który znajdował się w okolicy i podjął pościg. Udało mu się zapamiętać numery tablicy rejestracyjnej samochodu, którym uciekli przestępcy.

Szybko ustalono dane mężczyzn i zatrzymano ich już tego samego wieczoru. Jedne z nich ma 20, a drugi 24 lata, wcześniej byli notowani za przestępstwa narkotykowe. Co ich skusiło to tak brawurowego i bezsensownego czynu? Może byli pod wpływem substancji odurzających...

Źródło: http://m.elblag.net/artykuly/zatrzymano-dwoch-sprawcow-napadu-na-kolekture-lotto,22344.html


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj