Eurojackpot: 210 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Napad na kolekturę Lotto w Słupsku

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2015, , Udostępnij:

Do zajścia doszło w środę przed godziną 18, w kolekturze Lotto, gdzie sprzedawca siedzi za specjalną oszkloną ladą.

Sprawca wszedł do kolektury, w której sprzedawano także prasę, i rozglądał się za czymś, co mogło sugerować chęć zakupu. W pewnym momencie poprosił kobietę z obsługi, aby podała mu czasopismo. Gdy ta wstała i udała się do regału, ten złapał ją za kark i przybliżył nóż do jej szyi żądając wydania pieniędzy z kasy.

Na szczęście w tym samym momencie do kolektury wszedł klient, co od razu spłoszyło napastnika. Uciekł w pośpiechu, a klient zadzwonił na policję, aby zgłosić zajście. Póki co nie wiadomo, czy wszedł on do punktu bo zauważył coś dziwnego, czy po prostu był to szczęśliwy zbieg okoliczności, który zapobiegł tragedii.

Sprawcą okazał się 18 latek, który tuż po zajściu zadzwonił na komendę policji, opowiedział co zrobił i wskazał miejsce swojego pobytu. Przekazał też informację, gdzie jest nóż, którego użył do napadu. Z jego wyjaśnień wynika, że do czynu sprowokowały go problemy finansowe. Mężczyzna został zatrzymany w areszcie na miesiąc, a prokuratura postawiła mu zarzut usiłowania popełnienia rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Źródło: https://gp24.pl/z-nozem-napadl-na-pracownice-kolektury-lotto-w-slupsku/ar/9024755


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj