Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Czy jesteś osobą psychicznie przygotowaną na wygraną w lotto?


10.10.2015,


Czy jesteś osobą psychicznie przygotowaną na wygraną w lotto?

Osoby grające w gry liczbowe liczą na to, że kiedyś nadejdzie ich wielki dzień i trafi im się wygrana w lotto, najlepiej jeśli będzie to kumulacja lotto, chociaż mniejszymi kwotami też nie gardzą.

Ludzie, którzy nie podchodzą poważnie do zjawiska jakim jest gra w lotto, mówią zazwyczaj, że nie mają w życiu szczęścia. Nie jest to prawdą, ponieważ odgórnie nikt nie wie czy za chwilę wyniki lotto nie pokażą, że los przyznał im prawo do finansowego szczęścia.

Archiwalne wyniki udowadniają obfitość fortuny związanej z lotto. Wygrane to nie tylko kumulacja lotto, to także gry lotto z mniejszymi nagrodami finansowymi. Czy wygrana siedemdziesięciu tysięcy złotych lub dwustu tysięcy złotych jest mała? Czy extra pensja w kwocie pięciu tysięcy wypłacana co miesiąc przez dwadzieścia lat jest znikoma i niegodna uwagi? Absolutnie nie, gdyż taka wygrana to dar od losu, który można ciekawie wykorzystać na zakończenie swoich prywatnych spraw finansowych czy inwestycje z dochodem pasywnym w tle.

Ryzyko dla graczy jest znikome. Gra w lotto kosztuje tyle ile postanowi się wydać w kolekturze i ani grosza więcej, ponadto nie niesie za sobą żadnych ubocznych konsekwencji typu zadłużenie czy uzależnienie jak w hazardzie. Wszystkie wygrane są wypłacane, nawet kwoty takie jak kumulacja w lotto przebiegają bezproblemowo i w całej historii lotto ani razu nie odnotowano żadnego skandalu.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Prawie 15 milionów złotych wygrał Gracz z Lublina
Nowszy artykuł: Jakie są cechy prawdziwego gracza w lotto?
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl