Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Czy jesteś osobą psychicznie przygotowaną na wygraną w lotto?


Opublikowano: 10.10.2015,

Czy jesteś osobą psychicznie przygotowaną na wygraną w lotto?

Osoby grające w gry liczbowe liczą na to, że kiedyś nadejdzie ich wielki dzień i trafi im się wygrana w lotto, najlepiej jeśli będzie to kumulacja lotto, chociaż mniejszymi kwotami też nie gardzą.

Ludzie, którzy nie podchodzą poważnie do zjawiska jakim jest gra w lotto, mówią zazwyczaj, że nie mają w życiu szczęścia. Nie jest to prawdą, ponieważ odgórnie nikt nie wie czy za chwilę wyniki lotto nie pokażą, że los przyznał im prawo do finansowego szczęścia.

Archiwalne wyniki udowadniają obfitość fortuny związanej z lotto. Wygrane to nie tylko kumulacja lotto, to także gry lotto z mniejszymi nagrodami finansowymi. Czy wygrana siedemdziesięciu tysięcy złotych lub dwustu tysięcy złotych jest mała? Czy extra pensja w kwocie pięciu tysięcy wypłacana co miesiąc przez dwadzieścia lat jest znikoma i niegodna uwagi? Absolutnie nie, gdyż taka wygrana to dar od losu, który można ciekawie wykorzystać na zakończenie swoich prywatnych spraw finansowych czy inwestycje z dochodem pasywnym w tle.

Ryzyko dla graczy jest znikome. Gra w lotto kosztuje tyle ile postanowi się wydać w kolekturze i ani grosza więcej, ponadto nie niesie za sobą żadnych ubocznych konsekwencji typu zadłużenie czy uzależnienie jak w hazardzie. Wszystkie wygrane są wypłacane, nawet kwoty takie jak kumulacja w lotto przebiegają bezproblemowo i w całej historii lotto ani razu nie odnotowano żadnego skandalu.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj