Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Wygrał 10 mln dzięki liczbom znalezionym w ciastku z wróżbą


25.09.2015,


Wygrał 10 mln dzięki liczbom znalezionym w ciastku z wróżbą

To się nazywa dopiero szczęście. Popularne chińskie ciasteczko przyniosło pewnemu mężczyźnie wygraną w wysokości 10 milionów dolarów. Do kuponu Lotto użył liczb znalezionych w ciastku. Uznał, że jak nie liczby ze szczęśliwego ciastka dadzą wygrane to jakie inne?

Gracz z Florydy, który wygrał pulę 10 mln $ twierdzi, że jego numerki pochodziły z popularnego ciastka z wróżbą. Richard, który jest w wieku 66 lat tylko czasami pogrywa w loterie i używa ciągle tych samych pięciu zestawów liczb. Każdy z tych zestawów pochodzi z jednej wizyty w restauracji, w której dostawał ciastka po obiedzie. A przynajmniej tak stwierdził w wypowiedzi dla stanowej loterii.

Jeden z kuponów, które zakupił ostatnio okazał się zwycięski. Sprawdził swoje kupony kiedy usłyszał, że wygrał ktoś kto zakupił kupon w warzywniaku w jego miejscu zamieszkania. Stało się to 22 sierpnia. Musiał sprawdzać swoje kupony bo nie mógł wprost uwierzyć w to co się stało. Na jednym z nich widniały szczęśliwe numery - 16, 26, 29, 39, 45, 46. We wtorek Richard zdecydował się odebrać wygraną w jednej transzy, w związku z czym dostał 7 mln dolarów, ponieważ w USA zazwyczaj jednorazowe wypłaty są mniejsze od oficjalnych wygranych i to często znacznie. Warzywniak, w którym zagrał otrzyma gratyfikację w wysokości 50 tys $. Pytanie co z nagrodą dla restauracji, która dostarczyłą szczęśliwych numerów?


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Nieudane losowanie Ekstra Pensji 23.09 - awaria!
Nowszy artykuł: Jak zniechęcić Graczy - pewna loteria wprowadza komputerowe losowania
kalendarz lotto

Reklama

NewsyRekord wygranej Eurojackpot - 193 396 500 złotych w Polsce

W piątek 10 maja Polak wygrał prawie 200 milionów z.. | 12.05.2019


Szóstka w Lotto trafiona w grze przez internet!

Szóstka warta 3 326 581,20 złotych to pierwsza wygrana główna w Lotto poprzez .. | 30.04.2019


Pracownik fabryki w UK wygrał 71 mln funtów w Euromillions!

Pracownik jednej z fabryk w Wielkiej Brytanii miał gigantyczne szczęście i wygr.. | 15.04.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl