Eurojackpot: 300 000 000 zł
Lotto: 12 000 000 zł

10 największych głupców, którzy wygrali na loterii


Opublikowano: 04.10.2015,

Oto mała lista szczęśliwców za sprawą lotto, którzy dosłownie przewalili swoje wygrane. Można nazwać to wprost głupotą. Z drugiej strony czy każdy z nas poradziłby sobie z takim brzemieniem jakim są wielkie pieniądze z wygranej?

1. Willie Hurt - 3,1 mln $ - rodzinny człowiek, dobrze rozpoznawany obywatel

Wygrał w Lotto kilka milionów dolarów w Michigan. W ciągu dwóch następujących lat wpadł w ciąg narkotykowy przy pomocy kokainy, na którą było go stać. Doprowadziło to do rozwodu oraz utraty dzieci. Kosztowało go to fortunę. Co gorsza potem oskarżono go o morderstwo dziewczyny podczas alkoholowego ciągu.

2. Jose Antonio - 750 tys. $

Kiedy wygrał w loterii w Georgia, przebywał nielegalnie w Stanach Zjednoczonych. Dlatego poprosił swojego szefa o odebranie nagrody w jego imieniu. Ten jednak wziął ją dla siebie co spowodowało pozew przeciwko niemu. Po długim czasie rozpraw, pieniądze zostały przetrawione przez koszty sądowe i dodatkowe oskarżenia.

3. Evelyn Adams - 5,4 mln $

Wygrała dwa razy w ciągu dwóch lat rozbijając pulę ponad 5 milionów dolarów. Prawdopodobnie była przekonana o swoim niezwykłym szczęściu i zabrała pieniądze do kasyna w Atlantic City. O dziwo przegrała wszystko jako, że szczęście jej nie pomogło. W efekcie wylądowała w przyczepie kempingowej.

4. Vivian Nicholson - 152 319 funtów

Kiedy mąż Vivian wygrał na loterii futbolowej, ta postanowiła zaopiekować się fortunką męża. Całkowicie odcięła się od rodziny i przyjaciół i buszowała po sklepach. Kiedy jej mąż zginął w wypadku samochodowym, wpadła w sidła zakupów jeszcze bardziej i wydała wszystko co miała po mężu zostając sama na lodzie.

5. Callie Rogers - 1,9 mln funtów

Szesnastolatka, która wygrała na loterii w Wielkiej Brytanii w roku 2003. Prawdopodobnie jej młody wiek pomógł jej stracić pieniądze. Zrobiła sobie kilka operacji plastycznych, kupiła parę domów i pojechała na luksusowe wakacje. Na końcu i tak wylądowała u swojej matki z dwójką dzieci po pobitym na śmierć mężu.

6. William Post - 16 mln $

W ciągu trzech miesięcy od otrzymania swojej pierwszej corocznej wypłaty z 16 milionowej nagrody William już miał dług wielkości 500 tys. $. Prawdopodobnie dlatego, że kupił restaurację.. i samolot. Do tego ustawiła się ku niemu wielka kolejka znajomych chcących urwać z fortuny coś dla siebie, wliczając jego ex, która pozwała go o część pieniędzy i wygrała. To jeszcze nic. Jego brat wynajął płatnego zabójcę by dostać spadek po jego wygranej lotto. Nie doszło to do skutku.

7. Denise Rossi - 1,3 mln $

Po wygranej w lotto w Kalifornii zdecydowała się zostawić męża i zatrzymać pieniądze tylko dla siebie. Były mąż pozwał ją o nie zawarcie majątku wynikającego z loterii w sprawie rozwodowej. Sędzia zdecydował, że w zamian otrzyma całą kwotę. Denise została z niczym.

8. Amanda Clayton - 1 mln $

Była znana jako w okolicy jako ćpunka. Wygranie na loterii spowodowało dalsze pogorszenie notowań kobiety. Była oskarżona o defraudację, zginęła po przedawkowaniu narkotyków.

9. Americo Lopes - 24 mln $

Americo zrobił to o czym marzy większość graczy. Zwolnił się z pracy i postanowił wieść dostatnie życie. Odbierając nagrodę nie przyznał się, że wygrana pochodziła z kuponu zakupionego na spółkę przez 5 osób. Stracił przez to 20 mln $ w sądzie.

10. Michael Carroll - 9,7 mln funtów

Wygrał w narodowej loterii Wielkiej Brytanii. W ciągu pięciu lat pożegnał się z gotówka w bardzo szybki sposób. Pomogły mu w tym prostytutki, narkotyki i zorganizowanie własnych wyścigów destruction derby za domem. Teraz pracuje w fabryce ciasteczek.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?t=44&v=HiUpBJVc-Fk (anglojęzyczne)


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj