Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

10 największych głupców, którzy wygrali na loterii


04.10.2015,


10 największych głupców, którzy wygrali na loterii

Oto mała lista szczęśliwców za sprawą lotto, którzy dosłownie przewalili swoje wygrane. Można nazwać to wprost głupotą. Z drugiej strony czy każdy z nas poradziłby sobie z takim brzemieniem jakim są wielkie pieniądze z wygranej?

1. Willie Hurt - 3,1 mln $ - rodzinny człowiek, dobrze rozpoznawany obywatel

Wygrał w Lotto kilka milionów dolarów w Michigan. W ciągu dwóch następujących lat wpadł w ciąg narkotykowy przy pomocy kokainy, na którą było go stać. Doprowadziło to do rozwodu oraz utraty dzieci. Kosztowało go to fortunę. Co gorsza potem oskarżono go o morderstwo dziewczyny podczas alkoholowego ciągu.

2. Jose Antonio - 750 tys. $

Kiedy wygrał w loterii w Georgia, przebywał nielegalnie w Stanach Zjednoczonych. Dlatego poprosił swojego szefa o odebranie nagrody w jego imieniu. Ten jednak wziął ją dla siebie co spowodowało pozew przeciwko niemu. Po długim czasie rozpraw, pieniądze zostały przetrawione przez koszty sądowe i dodatkowe oskarżenia.

3. Evelyn Adams - 5,4 mln $

Wygrała dwa razy w ciągu dwóch lat rozbijając pulę ponad 5 milionów dolarów. Prawdopodobnie była przekonana o swoim niezwykłym szczęściu i zabrała pieniądze do kasyna w Atlantic City. O dziwo przegrała wszystko jako, że szczęście jej nie pomogło. W efekcie wylądowała w przyczepie kempingowej.

4. Vivian Nicholson - 152 319 funtów

Kiedy mąż Vivian wygrał na loterii futbolowej, ta postanowiła zaopiekować się fortunką męża. Całkowicie odcięła się od rodziny i przyjaciół i buszowała po sklepach. Kiedy jej mąż zginął w wypadku samochodowym, wpadła w sidła zakupów jeszcze bardziej i wydała wszystko co miała po mężu zostając sama na lodzie.

5. Callie Rogers - 1,9 mln funtów

Szesnastolatka, która wygrała na loterii w Wielkiej Brytanii w roku 2003. Prawdopodobnie jej młody wiek pomógł jej stracić pieniądze. Zrobiła sobie kilka operacji plastycznych, kupiła parę domów i pojechała na luksusowe wakacje. Na końcu i tak wylądowała u swojej matki z dwójką dzieci po pobitym na śmierć mężu.

6. William Post - 16 mln $

W ciągu trzech miesięcy od otrzymania swojej pierwszej corocznej wypłaty z 16 milionowej nagrody William już miał dług wielkości 500 tys. $. Prawdopodobnie dlatego, że kupił restaurację.. i samolot. Do tego ustawiła się ku niemu wielka kolejka znajomych chcących urwać z fortuny coś dla siebie, wliczając jego ex, która pozwała go o część pieniędzy i wygrała. To jeszcze nic. Jego brat wynajął płatnego zabójcę by dostać spadek po jego wygranej lotto. Nie doszło to do skutku.

7. Denise Rossi - 1,3 mln $

Po wygranej w lotto w Kalifornii zdecydowała się zostawić męża i zatrzymać pieniądze tylko dla siebie. Były mąż pozwał ją o nie zawarcie majątku wynikającego z loterii w sprawie rozwodowej. Sędzia zdecydował, że w zamian otrzyma całą kwotę. Denise została z niczym.

8. Amanda Clayton - 1 mln $

Była znana jako w okolicy jako ćpunka. Wygranie na loterii spowodowało dalsze pogorszenie notowań kobiety. Była oskarżona o defraudację, zginęła po przedawkowaniu narkotyków.

9. Americo Lopes - 24 mln $

Americo zrobił to o czym marzy większość graczy. Zwolnił się z pracy i postanowił wieść dostatnie życie. Odbierając nagrodę nie przyznał się, że wygrana pochodziła z kuponu zakupionego na spółkę przez 5 osób. Stracił przez to 20 mln $ w sądzie.

10. Michael Carroll - 9,7 mln funtów

Wygrał w narodowej loterii Wielkiej Brytanii. W ciągu pięciu lat pożegnał się z gotówka w bardzo szybki sposób. Pomogły mu w tym prostytutki, narkotyki i zorganizowanie własnych wyścigów destruction derby za domem. Teraz pracuje w fabryce ciasteczek.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?t=44&v=HiUpBJVc-Fk (anglojęzyczne)


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj