Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Jakie są cechy prawdziwego gracza w lotto?


11.10.2015,


Jakie są cechy prawdziwego gracza w lotto?

Prawdziwy gracz w lotto wierzy, że kiedyś zostanie zauważony przez los i będzie mu dane wygrać, najlepiej z przydziału, jakim dysponuje kumulacja lotto.

Wie, że w historii podawane były wyniki Lotto, w trakcie których okazywało się, że ktoś zawsze skreślał konkretnie te numery, a akurat na to losowanie lotto kuponu nie wysłał. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest to gra losowa, bardzo popularna wśród osób, pragnących odmiany swojego życia na lepsze. Wie, że może dzisiaj wygra lub może nie wygra, ale przynajmniej daje sobie szansę na finansowe szczęście.

Prawdziwy gracz w lotto daje szansę losowi i korzysta też z metody chybił trafił. Pozwala, by sama maszyna zadecydowała o wyborze liczb, a lotto wyniki tylko potwierdzą, czy ktoś tym razem stał się wybrańcem losu - chyba, że przegapi jak się ma lotto transmisja na żywo i nie sprawdzi jak wyglądają archiwalne wyniki.

Prawdziwy gracz lotto przyznaje sobie prawo do stania się wybrańcem fortuny poprzez regularną grę w lotto, lotto z plusem, a także inne gry, dające możliwość wygrania dodatkowej pensji, wypłacanej co miesiąc przez okres dwudziestu lat. Gracz lotto zazwyczaj nie powierza skreślenia liczb w czyjeś ręce, nie liczy na to, że znajomi lub rodzina nabędą kupon potwierdzający wybór liczb, które sobie sam wybrał na swoje milionerskie przeznaczenie. Jesli nie ma czasu na wizytę w kolekturze, gra w lotto online, które to rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne wśród internautów (ale niezbyt legalne).

Wygrane lotto są pożądane przez wszystkich, nawet przez tych, którzy nie grają, gdyż nie wierzą, że to im może przypaść wielka kumulacja. Gra na stałe zadomowiła się w świadomości ludzi i jest najbardziej bezpieczną pod kątem wypłacalności grą losową. Losowanie ściąga przed telewizory całe rodziny - lotto transmisja na żywo to najważniejsza chwila, która rodzi nowego milionera. Ma nieprawdopodobny wpływ na jego życie, rozdziela je na chwile przed i po. Lotto wyniki pokazują, że los odwdzięczył się tym, którzy pokochali gry liczbowe.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Czy jesteś osobą psychicznie przygotowaną na wygraną w lotto?
Nowszy artykuł: Za nami weekend wielkich wygranych
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl