Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 5 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

Zmieniła męża, który wygrał w Lotto na jeszcze bogatszego


29.08.2016,


Zmieniła męża, który wygrał w Lotto na jeszcze bogatszego

Pewne małżeństwo z Wielkiej Brytanii, które wygrało na loterii 2,3 miliona funtów rozwiodło się po tym jak małżonka postanowiła związać się z jednym z najbogatszych Brytyjczyków.

Dawid i Wiktoria, dla których wyniki lotto były wyjątkowo pomyślne wygrali miliony w roku 2004. W tamtym czasie byli miesiąc po ślubie i wykorzystali pieniądze do zakupu paru nieruchomości jako inwestycja.

12 lat po tym zdarzeniu przyznają, że gra Lotto zrujnowała im życie. Życzyliby sobie, aby nigdy nie wygrali tak wielkich pieniędzy z Lotto. Przeliczając na złotówki wzbogacili się wtedy o ok. 11 milionów złotych. Teoretycznie to pieniądze ustawiające życie - w praktyce ktoś kto nie zna się na pieniądzach może stracić głowę.

Pani Jones, która kupiła wygrywający zakład za ostatniego funta znalezionego w portmonetce, opuściła męża dla znanego biznesmena Mike'a Clare, który w roku biegłym sprzedał towar za ponad 200 milionów funtów.

Pomimo kupna luksusowego domu i dobrego samochodu, wygrana na loterii Lotto okazała się być dla niej najgorszym doświadczeniem w życiu. Przez 12 lat żyła w ciągłym stresie. Taka wygrana powoduje, że ludzie patrzą na Ciebie inaczej, szczególnie gdy nie ma anonimowości.

Dawid w pewnym momencie przestał ufać żonie i po przeczytaniu jej wiadomości tekstowych odkrył, że ma romans. W tamtym roku oznajmiła mu, że odchodzi. Mimo tego początkowo odmawiała istnieniu jakiegokolwiek romansu.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj