Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zmieniła męża, który wygrał w Lotto na jeszcze bogatszego


29.08.2016,


Zmieniła męża, który wygrał w Lotto na jeszcze bogatszego

Pewne małżeństwo z Wielkiej Brytanii, które wygrało na loterii 2,3 miliona funtów rozwiodło się po tym jak małżonka postanowiła związać się z jednym z najbogatszych Brytyjczyków.

Dawid i Wiktoria, dla których wyniki lotto były wyjątkowo pomyślne wygrali miliony w roku 2004. W tamtym czasie byli miesiąc po ślubie i wykorzystali pieniądze do zakupu paru nieruchomości jako inwestycja.

12 lat po tym zdarzeniu przyznają, że gra Lotto zrujnowała im życie. Życzyliby sobie, aby nigdy nie wygrali tak wielkich pieniędzy z Lotto. Przeliczając na złotówki wzbogacili się wtedy o ok. 11 milionów złotych. Teoretycznie to pieniądze ustawiające życie - w praktyce ktoś kto nie zna się na pieniądzach może stracić głowę.

Pani Jones, która kupiła wygrywający zakład za ostatniego funta znalezionego w portmonetce, opuściła męża dla znanego biznesmena Mike'a Clare, który w roku biegłym sprzedał towar za ponad 200 milionów funtów.

Pomimo kupna luksusowego domu i dobrego samochodu, wygrana na loterii Lotto okazała się być dla niej najgorszym doświadczeniem w życiu. Przez 12 lat żyła w ciągłym stresie. Taka wygrana powoduje, że ludzie patrzą na Ciebie inaczej, szczególnie gdy nie ma anonimowości.

Dawid w pewnym momencie przestał ufać żonie i po przeczytaniu jej wiadomości tekstowych odkrył, że ma romans. W tamtym roku oznajmiła mu, że odchodzi. Mimo tego początkowo odmawiała istnieniu jakiegokolwiek romansu.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kumulacja Lotto rozbita - w Chotomowie (21 mln zł)
Nowszy artykuł: Czy do odebrania wygranej Lotto potrzebny jest prawnik?
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl