Kumulacja Lotto: 5 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 500 000 000 zł

Zmieniła męża, który wygrał w UK Lotto na jeszcze bogatszego!

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2016, , Udostępnij:

Pewne małżeństwo z Wielkiej Brytanii, które wygrało na loterii 2,3 miliona funtów rozwiodło się po tym jak małżonka postanowiła związać się z jednym z najbogatszych Brytyjczyków.

David Jones i Victoria Jones, dla których wyniki UK Lotto były wyjątkowo pomyślne, wygrali miliony funtów w roku 2004. W tamtym czasie byli miesiąc po ślubie i wykorzystali pieniądze do zakupu paru nieruchomości jako inwestycja.

12 lat po tym zdarzeniu przyznają, że gra UK Lotto zrujnowała im życie. Życzyliby sobie, aby nigdy nie wygrali tak wielkich pieniędzy. Przeliczając na złotówki wzbogacili się wtedy o ok. 11 milionów. Teoretycznie to pieniądze ustawiające życie - w praktyce ktoś kto nie zna się na pieniądzach i inwestowaniu - może stracić głowę bardzo szybko.

Pani Jones, która kupiła wygrywający zakład za ostatniego funta znalezionego w portmonetce, opuściła męża dla znanego biznesmena Mike'a Clare, który w ubiegłym roku sprzedał z sukcesem towar za ponad 200 milionów funtów.

Pomimo kupna luksusowego domu i dobrego samochodu, wygrana na loterii UK Lotto okazała się być dla niej najgorszym doświadczeniem w życiu. Przez 12 lat żyła w ciągłym stresie. Taka wygrana powoduje, że ludzie patrzą na Ciebie inaczej, szczególnie gdy organizator loterii nie pozwala zachować anonimowości po wygranej.

David w pewnym momencie przestał ufać żonie i po przeczytaniu jej wiadomości tekstowych odkrył, że ma romans. W tamtym roku oznajmiła mu, że odchodzi na zawsze. Mimo tego, początkowo zaprzeczała jakiegokolwiek romansu.

Źródło: telegraph.co.uk - Millionaire lottery couple divorce after wife leaves husband for married former Dreams mattress boss worth 100 times more


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj