Eurojackpot: 300 000 000 zł
Lotto: 12 000 000 zł

Zmieniła męża, który wygrał w Lotto na jeszcze bogatszego


Opublikowano: 29.08.2016,

Pewne małżeństwo z Wielkiej Brytanii, które wygrało na loterii 2,3 miliona funtów rozwiodło się po tym jak małżonka postanowiła związać się z jednym z najbogatszych Brytyjczyków.

David Jones i Victoria Jones, dla których wyniki lotto były wyjątkowo pomyślne wygrali miliony w roku 2004. W tamtym czasie byli miesiąc po ślubie i wykorzystali pieniądze do zakupu paru nieruchomości jako inwestycja.

12 lat po tym zdarzeniu przyznają, że gra Lotto zrujnowała im życie. Życzyliby sobie, aby nigdy nie wygrali tak wielkich pieniędzy z Lotto. Przeliczając na złotówki wzbogacili się wtedy o ok. 11 milionów złotych. Teoretycznie to pieniądze ustawiające życie - w praktyce ktoś kto nie zna się na pieniądzachi inwestowaniu może stracić głowę.

Pani Jones, która kupiła wygrywający zakład za ostatniego funta znalezionego w portmonetce, opuściła męża dla znanego biznesmena Mike'a Clare, który w ubiegłym roku sprzedał towar za ponad 200 milionów funtów.

Pomimo kupna luksusowego domu i dobrego samochodu, wygrana na loterii Lotto okazała się być dla niej najgorszym doświadczeniem w życiu. Przez 12 lat żyła w ciągłym stresie. Taka wygrana powoduje, że ludzie patrzą na Ciebie inaczej, szczególnie gdy organizator loterii nie pozwala zachować anonimowości po wygranej.

David w pewnym momencie przestał ufać żonie i po przeczytaniu jej wiadomości tekstowych odkrył, że ma romans. W tamtym roku oznajmiła mu, że odchodzi na zawsze. Mimo tego, początkowo zaprzeczała jakiegokolwiek romansu.

Źródło: https://www.telegraph.co.uk/news/2016/08/27/millionaire-lottery-couple-divorce-after-wife-leaves-husband-for/


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj