Kumulacja Lotto: 3 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 220 000 000 zł

Uważaj gdzie i jak sprawdzasz wyniki Lotto (instrukcja)

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2016, , Udostępnij:

Podczas sprawdzania kuponu bądź bardzo uważny i używaj zaufanego źródła. Przez nieuwagę, lub niezaufane źródło może okazać się, że wyrzucisz wygrywający kupon Lotto. Problem ten można zminimalizować, stosując zasadę ograniczonego zaufania do urządzeń elektronicznych i ludzi.

Poprawna procedura szybkiego sprawdzenia wyników gry

  1. Sprawdź Lotto wyniki na stronie głównej Wyniki Lotto NET - pojawiają się kilka minut po losowaniu i pochodzą z transmisji losowania na żywo.
  2. Zaczekaj parę minut na oficjalne wyniki, które pojawią się na stronie lotto.pl, i porównaj z wynikami z naszej strony.
  3. Nie wyrzucaj kuponów pochopnie, kupony możesz zachować w bezpiecznym miejscu do ponownego sprawdzenia.
  4. Kupon sprawdź dodatkowo w kolekturze stacjonarnej.
  5. Najmniej problematycznym sposobem jest sprawdzanie wyników przy użyciu naszego automatycznego narzędzia do sprawdzania wyników Lotto - minimalizuje ono ryzyko błędnej oceny wygrywającego kuponu.

A jeśli widziałeś losowanie Lotto na żywo w tv lub w internecie:

  1. Sprawdź, czy wyniki zgadzają się z naszymi. Jeśli nie, a uważasz, że Twoje liczby są prawidłowe, to daj nam znać przez formularz kontaktu.

Pan Roman, stały gracz Lotto z okolic Ostrowa Wielkopolskiego, przez kilka dni myślał, że jest milionerem po sprawdzeniu wyników w gazecie "Fakt", która popełniła błąd przy publikacji wyników. Mimo że Pan Roman uważał, że wygrał 3 miliony złotych, punkty Lotto, które odwiedził, odesłały go z kwitkiem, informując go o błędzie w gazecie "Fakt". Sytuacja ta była dla 76-letniego Pana Romana stresująca, co skłania do apelu o większy rozsądek przy sprawdzaniu wyników loterii i potwierdzaniu wygranej w różnych miejscach.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj