Eurojackpot: 90 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Uważaj gdzie i jak sprawdzasz wyniki Lotto


14.09.2016,


Uważaj gdzie i jak sprawdzasz wyniki Lotto

Każdy człowiek może popełnić błąd. Przez to może okazać się, że wyrzucisz wygrywający kupon Lotto. Jednak problem ten można zminimalizować wiedząc czego się wystrzegać i nie ufając zbytnio w tym aspekcie zarówno maszynom jak i ludziom.

Myślał, że został milionerem bo gazeta popełniła błąd

Stało się to w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego. Pewien Gracz na początku sierpnia został milionerem za sprawą gry liczbowej Lotto. Był nim jednak tylko kilka dni aż do momentu gdy okazało się, że ktoś popełnił błąd.

Wyniki były sprawdzanie w gazecie Fakt. Szansa na to, że ktoś popełni błąd przy wpisywaniu rezultatów nie jest za duża. Na pewno wyższa niż szansa wygrania w lotka. Dlatego też każdy po zobaczeniu swoich cyferek sprawdza liczby wielokrotnie i w różnych miejscach. Pan Roman nie zrobił tego.

Pan Roman rzekomo wygrał 3 mln złotych. To bardzo fajna kwota biorąc pod uwagę, że jest stałym Graczem. Ma 76 lat i w swoim życiu już trochę tych kuponów wysłał.

Losowanie odbyło się w sobotę. W poniedziałek kupił gazetę i sprawdził rezultaty. Nie mógł uwierzyć, że wygrał tyle pieniędzy. Odwiedził punkt lotto, żeby potwierdzić wygraną, a tam odesłali go z kwitkiem. W kolejnych kolekturach też nic nie wskórał, w końcu uświadomiono mu, że gazeta musiała popełnić błąd.

Problemem jest wiek Pana Romana. Cała sytuacją bardzo się przejął. Jednak my apelujemy do wszystkich Graczy by zachowali więcej rozsądku. Taka wygrana jest bardzo trudna do trafienia i nasze kupony należy sprawdzać wiele razy, w różnych miejscach.

Poprawna procedura szybkiego sprawdzenia wyników gry

1. Sprawdź wyniki na naszej stronie głównej - pojawiają się kilka minut po losowaniu i pochodzą z transmisji losowania na żywo.
2. Zaczekaj na oficjalne wyniki, które pojawią się na stronie lotto.pl
3. Nie wyrzucaj kuponów pochopnie, możesz je zachować.
4. Kupon sprawdź dodatkowo w kolekturze.

A jeśli widziałeś losowanie na żywo w tv lub w internecie:

1. Sprawdź czy wyniki zgadzają się z naszymi. Jeśli nie, a uważasz że Twoje liczby są prawidłowe daj nam znać przez formularz kontaktu.
2. Poczekaj na oficjalne wyniki na lotto.pl by się upewnić.
3. Nie wyrzucaj kuponu, nie zajmują one dużo miejsca w szufladzie!
4. Sprawdź kupon ostatecznie w kolekturze - zawsze!

Dodatkowo nie sugeruj się wynikami na innych nieoficjalnych stronach. One mogą mieć takie same błędy jak inne, gdy nie wiadomo jakie jest ich źródło.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj