Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Jakie są podstawowe uwarunkowania Narodowej Loterii Paragonowej?


03.11.2015,


Jakie są podstawowe uwarunkowania Narodowej Loterii Paragonowej?

Narodowa Loteria Paragonowa nie jest skonstruowana w sposób skomplikowany. Może jej regulamin jest bardzo obszerny, jednakże same zasady Loterii są bardzo proste i zrozumiałe dla przeciętnego uczestnika.

W Loterii mogą brać udział osoby pełnoletnie, zatem osoby młodsze będą musiały skorzystać z pomocy rodziców lub opiekunów - nie chodzi tutaj o sam fakt rejestracji, ale na kogo paragon zostanie zarejestrowany i czy w razie wygranej zwycięzca nie okaże się osobą nieuprawnioną, chociażby pod względem kategorii wiekowej, do odbioru wymarzonej nagrody.

Rejestracji podlegają paragony o minimalnej wartości brutto w kwocie dziesięciu złotych. Z tym że - przykładowo - paragony z datą sprzedaży w listopadzie 2015 należy zarejestrować właśnie w listopadzie bieżącego roku. Nie ma ograniczeń co do ilości rejestrowanych paragonów - im jest ich więcej, tym większa szansa na wygraną. Warto jest zwrócić uwagę na to, która branża w danym kwartale jest aktualnie promowana - gdyż akurat paragon pochodzący z tej branży podlega pod losowanie nagrody specjalnej, jakim jest samochód Opel Insygnia - najbardziej zapadająca w pamięć nagroda, marzenie wielu Polaków.

Osoby wymieniające paragon na fakturę muszą wiedzieć, że tego typu dokument nie podlega rejestracji w Loterii Paragonowej. Nie może mieć zastosowania sytuacja, w której w trakcie transakcji zakupowej pobierany jest paragon, po czym jest rejestrowany w Loterii, a następnie wymieniany na fakturę. Formularz oczywiście "przepuści" paragon, ale podstawą do odbioru nagrody będzie wyłącznie paragon fiskalny, nie żaden inny dokument sprzedaży czy paragon o charakterze niefiskalnym.

Osoby zainteresowane nagrodą specjalną powinny mieć na uwadze fakt, że promowana branża będzie ulegać zmianie co kwartał - zatem warto sprawdzać na oficjalnej witrynie Loterii, która branża daje szansę na samochód Opel Insygnia. Ogólna pula nagród w tej Loterii wynosi przeszło półtora miliona złotych, a wszystkich nagród przygotowanych jest dla stu siedemdziesięciu dwóch zwycięzców.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Ekstra Pensja w Poznaniu - 30.10.2015
Nowszy artykuł: Zagraj o 9 MLN złotych - Lotto w czwartek
kalendarz lotto

Reklama

NewsyRekord wygranej Eurojackpot - 193 396 500 złotych w Polsce

W piątek 10 maja Polak wygrał prawie 200 milionów z.. | 12.05.2019


Szóstka w Lotto trafiona w grze przez internet!

Szóstka warta 3 326 581,20 złotych to pierwsza wygrana główna w Lotto poprzez .. | 30.04.2019


Pracownik fabryki w UK wygrał 71 mln funtów w Euromillions!

Pracownik jednej z fabryk w Wielkiej Brytanii miał gigantyczne szczęście i wygr.. | 15.04.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl