Eurojackpot: 170 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zjadł zdrapkę wartą 10 tys. euro


05.01.2016,


Zjadł zdrapkę wartą 10 tys. euro

Historia ma już swoje lata, ale nadal jest często przywoływana wśród graczy zdrapkowych, ze względu na wyjątkową lekkomyślność jaką wykazał się pewien pasażer lotu Ryanair. Wspomniana firma na pokładzie swoich samolotów oferuje kupno zdrapek, w których można wygrać pieniądze czy zniżki na kolejne bilety. Zyski ze sprzedaży wspierają fundacje charytatywne.

Pewnego czwartkowego lotu, w marcu roku 2010 polski pasażer zakupił wygrywającą zdrapkę. Kwota wygranej wynosiła aż 10 tys. euro. Leciał on z Krakowa do Anglii i zapewne taka kwota byłaby niezłym wsparciem dla budżetu podróżnika.

Załoga od razu potwierdziła, że należy mu się nagroda, ale wypłata może być zrealizowana w późniejszym czasie. Pasażer domagał się natychmiastowego przekazania nagrody, ale oczywiście na pokładzie samolotu nie było takich pieniędzy. Załoga próbowała go uspokoić zapewniając, że na pewno dostanie pieniądze, a posiadana zdrapka jest tego gwarantem.

Mimo tego Polak zaczął zjadać zdrapkę. Wszyscy próbowali go odwieść od tego niezrozumiałego zachowania, ale on kontynuował zjadanie zwycięskiego kuponu przekreślając swoje szanse na odebranie nagrody w późniejszym terminie. Chodzą słuchy, że załoga próbowała przekonać przekornego pasażera pizzą lub innym pożywieniem. Jednak prawdopodobnie zdrapka warta 10 tys.euro smakuje wyborniej niż jakakolwiek pizza na świecie.

W efekcie tych wydarzeń pasażer pożegnał się z nagrodą, ale przynajmniej nie był głodny. Pieniądze ze zdrapki trafiły do jednej z fundacji charytatywnej, którą wybrali pasażerowie w ankiecie online. Według doniesień z internetu pasażerowie tej linii lotniczej są raczej zadowoleni z nagród jakie można wygrać kupując zdrapki. Sprzedaż tego typu produktów loteryjnych okazuje się być popularna na świecie i pozwala nieco umilić czas podróży samolotem.


Komentarze:

Wiktoria2016-07-07 16:05:05

co za wariat nielogiczny

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Od 11 stycznia losowania Kaskady 2 razy dziennie
Nowszy artykuł: Trzy osoby podzieliły się wygraną w Lotto
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMożna grać w Keno przez internet!

Totalizator Sportowy umożliwił zawieranie zakładów.. | 15.10.2019


Jaki jest rekord wygranej Mini Lotto? Od soboty to ponad 377 tys. zł

7 października 2019 roku padł nowy rekord wygranej w Mini Lotto. .. | 07.10.2019


Wypłata wygranej na kartę płatniczą lub konto w ofercie punktów Lotto!

Po pozytywnych testach, wygrane Lotto będzie można wypłacać bezpośrednio na k.. | 16.09.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl