Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zjadł zdrapkę wartą 10 tys. euro


05.01.2016,


Zjadł zdrapkę wartą 10 tys. euro

Historia ma już swoje lata, ale nadal jest często przywoływana wśród graczy zdrapkowych, ze względu na wyjątkową lekkomyślność jaką wykazał się pewien pasażer lotu Ryanair. Wspomniana firma na pokładzie swoich samolotów oferuje kupno zdrapek, w których można wygrać pieniądze czy zniżki na kolejne bilety. Zyski ze sprzedaży wspierają fundacje charytatywne.

Pewnego czwartkowego lotu, w marcu roku 2010 polski pasażer zakupił wygrywającą zdrapkę. Kwota wygranej wynosiła aż 10 tys. euro. Leciał on z Krakowa do Anglii i zapewne taka kwota byłaby niezłym wsparciem dla budżetu podróżnika.

Załoga od razu potwierdziła, że należy mu się nagroda, ale wypłata może być zrealizowana w późniejszym czasie. Pasażer domagał się natychmiastowego przekazania nagrody, ale oczywiście na pokładzie samolotu nie było takich pieniędzy. Załoga próbowała go uspokoić zapewniając, że na pewno dostanie pieniądze, a posiadana zdrapka jest tego gwarantem.

Mimo tego Polak zaczął zjadać zdrapkę. Wszyscy próbowali go odwieść od tego niezrozumiałego zachowania, ale on kontynuował zjadanie zwycięskiego kuponu przekreślając swoje szanse na odebranie nagrody w późniejszym terminie. Chodzą słuchy, że załoga próbowała przekonać przekornego pasażera pizzą lub innym pożywieniem. Jednak prawdopodobnie zdrapka warta 10 tys.euro smakuje wyborniej niż jakakolwiek pizza na świecie.

W efekcie tych wydarzeń pasażer pożegnał się z nagrodą, ale przynajmniej nie był głodny. Pieniądze ze zdrapki trafiły do jednej z fundacji charytatywnej, którą wybrali pasażerowie w ankiecie online. Według doniesień z internetu pasażerowie tej linii lotniczej są raczej zadowoleni z nagród jakie można wygrać kupując zdrapki. Sprzedaż tego typu produktów loteryjnych okazuje się być popularna na świecie i pozwala nieco umilić czas podróży samolotem.


Komentarze:

Wiktoria2016-07-07 16:05:05

co za wariat nielogiczny

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Od 11 stycznia losowania Kaskady 2 razy dziennie
Nowszy artykuł: Trzy osoby podzieliły się wygraną w Lotto
kalendarz lotto

Reklama

NewsyW piątek 1 lutego 2019 w Eurojackpot 240 mln złotych do wygrania

Rośnie kolejna duża kumulacja Eurojackpot. ! lutego .. | 28.01.2019


Zdrapka Kopalnia Diamentów wraca na życzenie Graczy

Totalizator Sportowy na życzenie Graczy wznawia zdrapkę Kopalnia Diamentów, kt.. | 23.01.2019


Okres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Multi Multi na 6 skreśleń wyg.. | 16.01.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl