Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Czy doczekamy się losowań z udziałem publiczności?


07.10.2015,


Czy doczekamy się losowań z udziałem publiczności?

Loteria w Pensylwanii (USA) wyznacza nowy trend - postanowiła zaprosić gości do swojego studia, w którym odbywają się losowania. Będą oni mogli być naocznymi świadkami studia lotto. To na pewno bardzo fajne uczucie być w takim miejscu i przekonać się, że lotto wyniki są losowane uczciwie.

Zarząd tamtejszej loterii szuka śmiałków, którzy mieszkają w Pensylwanii, mają ponad 55 lat i chcieliby pojawić się jako świadkowie podczas wieczornego losowania. Gracze ci będą mieli kilka funkcji i pojawią się też na wizji. Wszystko ma trwać ok. 2,5 godziny i będzie zaczynać się o godz. 17 tamtejszego czasu.

Do ich zadań będzie należało wybranie maszyny losującej, wybranie zestawu kul i będą przyglądać się prawidłowości przeprowadzania losowań testowych, które są organizowane przed każdym wystąpieniem na żywo. To jest nie tylko szansa, aby pojawić się w telewizji, ale też publiczna funkcja. W imię interesu wszystkich graczy, ochotnicy będą mieli szansę zbadać jak wygląda codzienna procedura losowań. Czy wszystko przebiega zgodnie z procedurami i czy jest bezpieczna. W przeszłości już zdarzało się, że gracze odwiedzali studio lotto w Pensylwanii. Obywatele mogą łatwo zapisać się na ochotnika przez internet lub telefon. Jeśli zostaną wybrani muszą sami zapewnić sobie transport do studia telewizyjnego.

Póki co w Polsce studio lotto można jedynie odwiedzić wirtualnie na stronie - http://www.lotto.pl/spacer_wirtualny/lotto.html . Jest to ciekawa propozycja - można zobaczyć np. miejsce w którym siedzi komisja nadzorująca losowanie. Jednak gracze potrzebują czegoś więcej i mówi się o tym od lat. Szczególnie w naszym kraju osoby grające w lotto są podejrzliwe, czy losowania prowadzone są rzetelnie. Od jakiegoś czasu nie pokazuje się na wizji komisji nadzorującej losowanie co też umniejsza rangi wydarzenia. Wprowadzenie paru osób do studia jako goście na pewno byłoby super pomysłem na uwierzytelnienie loterii.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: W Polsce 15 mln do wygrania, a za granicą?
Nowszy artykuł: Prawie 15 milionów złotych wygrał Gracz z Lublina
kalendarz lotto

Reklama

NewsyW piątek 1 lutego 2019 w Eurojackpot 240 mln złotych do wygrania

Rośnie kolejna duża kumulacja Eurojackpot. ! lutego .. | 28.01.2019


Zdrapka Kopalnia Diamentów wraca na życzenie Graczy

Totalizator Sportowy na życzenie Graczy wznawia zdrapkę Kopalnia Diamentów, kt.. | 23.01.2019


Okres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Multi Multi na 6 skreśleń wyg.. | 16.01.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl