Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Generatory kombinacji gier losowych

- oraz narzędzia wspomagające analizy gier losowych

W tej sekcji strony ściągniesz na swój komputer programy, które służą do generowania kombinacji gier losowych do testów i przeróżnych badań nad losowością. Uzupełnieniem są inne programy do przetwarzania danych, czy też tworzenia kodów CSN gier liczbowych. Wszystkie programy są spakowane programem zip, który obecnie jest obsługiwany domyślnie w systemie Windows.

Więcej na temat programów przeczytasz w artykule [artykuł w trakcie przygotowania], opisano tam potrzebę używania dobrych generatorów w kontekście gier losowych i innych zjawisk losowych.

Autorem programów i specjalistą w tej dziedzinie jest Amadeus, kontakt - amadeus_tymczasowy@rcpt.at

Generator Uniwersalny Isaac

Uniwersalny generator czyli możesz wybrać jakie zestawy potrzebujesz np. 10 z 80 lub 6 z 49, sortowane lub nie. Obsługa w pliku bat. Generator pseudolosowy oparty na kryptograficznie silnym silniku ISAAC+. Dzięki zastosowaniu zarodka inicjującego o objętości 8192 bitów program zapewnia niespotykaną szerokość generowania, dzięki czemu jest lepszy od innych pseudolosowych generatorów, które są słabo inicjowane. Jest to najlepsza propozycja dla tych, którzy nie mają dostępu do generatorów opartych na fizycznych zjawiskach losowych. Więcej przeczytasz w artykule Amadeusa. Pobierz | Pobrano: 1898 razyGenerator plików binarnych Isaac

Generuje pliki binarne o zadanej wielkości, o losowej zawartości bitów z generatora ISAAC+. Pobierz | Pobrano: 1077 razyDwukierunkowy konwerter CSN <-> kod Graya

Konwerter między kodem CSN i kodem Graya oraz na odwrót. Kod CSN polega na zindeksowaniu wszystkich możliwych kombinacji danej gry. Np. w Lotto 1,2,3,4,5,6 to w CSN po prostu 1, ostatnia kombinacja będzie miała wartość 13 983 816. Kod Graya różni się od CSN tym, że kody różniące się od siebie o 1 różnią się też od siebie jednym bitem. W przypadku CSN różnica może być większa. Pobierz | Pobrano: 88 razyGenerator losowych CSN Lotto i Mini Lotto

Tym programem wygenerujesz losowe wartości kodów CSN dla danych gier. CSN to sposób zapisu kombinacji oznaczający indeks jednej ze wszystkich możliwości kombinacji w danej grze. Pobierz | Pobrano: 1129 razyKonwerter dwukierunkowy CSN dzies. <-> CSN bin. (6 z 49)

Konwerter między CSN dziesiętnym, a binarnym i na odwrót. Tylko dla kombinacji np. Lotto czyli 6 z 49. Pobierz | Pobrano: 1156 razyGen. losowych CSN Lotto i Mini Lotto w postaci 0/1

Generator tworzy losowe wartości CSN dla gier Lotto i Mini wyrażone w postaci ciągów zer i jedynek. Pobierz | Pobrano: 664 razyListFilter - program do czyszczenia list wyników & kombinacji

Program oczyszcza zapisane wyniki ze wszystkich znaków poza cyframi, wymusza separatory w postaci spacji i zapisuje każdą liczbę dwucyfrowo. Pobierz | Pobrano: 162 razyMultiGrayCSNConv - dwukierunkowy konwerter kombinacji "10 z 80" <-> kod Graya.

Programem tym można przekonwertować listę kombinacji 10 z 80 (czyli np. wyniki Multi Multi) na kod Gray-CSN czyli ulepszoną wersję kodu CSN. Można dokonać też konwersji odwrotnej. Pobierz | Pobrano: 1087 razyGenerator losowych zestawów Multi (8 x 10 skreśleń)

Generator losowych zestawów Multi (8 zakładów po 10 skreśleń) zawierających wszystkie liczby z zakresu 1-80 losowo rozłożone. Pobierz | Pobrano: 1474 razyGenerator zestawów "SFORA"

Program generuje zatem 49 zestawów po 8 zakładów 6-skreśleniowych, a w każdym z tych zestawów brakować będzie jednej z liczb z zakresu 1-49; łącznie powstaną 392 zakłady 6-skreśleniowe. Pobierz | Pobrano: 988 razyLottoMultiKlastry - klastrowanie kombinacji Lotto i typów/losowań Multi.

Funkcja przyjmuje na wejście kombinację Lotto, oraz ilość żądanych klastrów (podziałów). Po otrzymaniu tych parametrów zwraca na wyjściu numer klastru do jakiego zostanie przypisana wejściowa kombinacja. Funkcja jest deterministyczna: Dla tego samego zestawu parametrów (kombinacja plus liczba klastrów) zwraca zawsze ten sam numer klastru. Zapewnia dobrą dyfuzję: kolejne kombinacje będą równomiernie "rozrzucone" po całym zakresie klastrów (charakterystyka pseudolosowa). Funkcja gwarantuje, że dystrybucja kombinacji pomiędzy zbliżone ilości klastrów (np. 10000 i 10001) będzie zupełnie inna. Zakres ilości klastrów: od 2 do 65535. Pobierz | Pobrano: 119 razyGenerator Multi: Zestawy szesnastozakładowe po pięć skreśleń w zakładzie.

Generator losowych zestawów Multi zawierających wszystkie liczby z zakresu 1-80 losowo rozłożone w zestawach szesnastozakładowcyh po pięć skreśleń w zakładzie. Pobierz | Pobrano: 1203 razyGenerator Multi: Zestawy dziesięciozakładowe po osiem skreśleń w zakładzie.

Generator losowych zestawów Multi zawierających wszystkie liczby. Zestawy dziesięciozakładowe po osiem skreśleń w zakładzie. Pobierz | Pobrano: 564 razykalendarz lotto

Reklama

NewsyEkstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko g.. | 14.06.2019


Które zdrapki lotto warto zakupić w czerwcu 2019 roku?

Jeśli jesteś fanem zdrapek lotto powinieneś wiedzieć jakie zdrapki w jakim sto.. | 04.06.2019


Złota loteria Eurojackpot od 10 maja do 7 czerwca 2019

Trwa loteria promocyjna dla każdego kto kupuje zakłady popularnej europejskiej g.. | 27.05.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl