Kumulacja Lotto: 5 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 500 000 000 zł

Analizy online wyników gier liczbowych

W tym dziale oddajemy do waszego użytku autorskie analizy online wyników losowań, będące niekiedy przydatne podczas typowania, gdyż pokazują pewne zależności między występowaniem liczb w Lotto i innych grach.

Analiza najczęściej wypadających i najrzadziej w związku z ostatnim i przedostatnim losowaniem

Program statystyczny pokazujący liczby Multi Multi, które jednocześnie należą np.: do zbioru najczęściej wypadających i do zbioru liczb z ostatniego losowania lub przedostatniego. Oczywiście parametrów jest więcej, oto opis:
- max - liczby najczęściej wypadające
- min - liczby najrzadziej wypadające
- środkowe - 20 liczb ze środka przedziału częstotliwości wypadnięć
- 1 wstecz - liczby z ostatniego losowania
- max & 2 wstecz - liczby należące do maxa i przedostatniego losowania (2 wstecz)
- (reszta parametrów analogicznie)
- nadmiar - liczby powtarzające się w analizie

Analiza wszystkich przedziałów Multi Multi

Program, który analizuje średnią ilość wypadnięć liczb we wszystkich osiemdziesięciu przedziałach Multi Multi. Można wybrać preferowany zakres poprzednich losowań i zobaczyć, które przedziały zanotowały ile "wypadnięć" liczb.

Analizer odstępów między liczbami w losowaniu

Program ten pokazuje, jakie wystąpiły odstępy pomiędzy wylosowanymi liczbami w danym losowaniu. Losowania są segregowane ze względu na pierwszą liczbę w losowaniu (sortowanym).

Najczęściej występujące parki

Pokazuje najczęściej występujące parki we wstecznym przedziale czasowym i przyszłym od zadanego losowania. Dzięki temu można zobaczyć jakie parki mają jakie tendencje do wypadania. Dodatkowo polecamy mapy parek udostępnione w odpowiednim dziale.