Kumulacja Lotto: 5 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 500 000 000 zł

Gry Logiczne Online

Kółko i Krzyżyk

widok z gry strategicznej Kółko i Krzyżyk

Kółko i krzyżyk to prosta, ale wciągająca gra planszowa, która pochodzi z starożytności i jest popularna na całym świecie. Spróbuj swoich sił i pokonaj swojego przeciwnika w emocjonującym pojedynku!

2048

widok z gry logicznej 2048

2048 to popularna gra logiczna, w której należy odpowiednio poprzesuwać pola z liczbami w taki sposób, aby osiagnąć jak najwyższy wynik. Gra święciła swoją szczytową popularność po wypuszczeniu w 2014 roku.

Najlepsze darmowe gry

Na naszej stronie umożliwiamy graczom zapoznanie się z najciekawszymi, darmowymi grami online. Zazwyczaj są one na licencji open source. Odwiedzający naszą stronę mogą grać w te gry bez ograniczeń. Na liście znajdują się gry logiczne, zręcznościowe, strategiczne i sportowe.

Niezależnie od tego czy szukasz gry dla zabicia czasu, czy ambitnej gierki logicznej to znajdziesz na naszej liście coś do pogrania. W przyszłości lista gier będzie uzupełniana o nowe tytuły.

Dlaczego gry online wolno działają?

Aby grać w typowe darmowe gierki, należy mieć włączoną obsługę javascript (domyślnie włączone w nowych przeglądarkach). Gry mogą działać wolno jeśli dawno nie sprzątałeś swojego smartfona z niepotrzebnych plików. Gry będą też wolno działać jeśli masz dużo otwartych aplikacji na telefonie.

W skrajnych przypadkach gry nie będą działać jeśli twój telefon jest starszej generacji - ma zbyt wolny procesor, lub za mało pamięci wewnętrznej ram. Musisz też mieć połączenie podczas pobierania podstawowych źródeł potrzebnych grze do działania. Potem internet może być odłączony.

Czy w grach online można wygrać pieniądze?

W grach, które udostępniamy graczom, nie można wygrać pieniędzy i w większości przypadków jest to ogólną zasadą. Darmowe gierki mają być miłą odskocznią od stresu i życia dnia codziennego, a nie źródłem zarobku. Legalnie można wygrać pieniądze w grze Lotto przez internet, gdzie monopolista hazardowy udostępnia Gierki Lotto na stawki pieniężne.