Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Dwie niedzielne wygrane w Ekstra Pensji!


18.11.2015,


Dwie niedzielne wygrane w Ekstra Pensji!

Wyniki Ekstra Pensji z 15 listopada 2015 roku to: 4, 8, 12, 13, 19 oraz dodatkowa 4. Dwie osoby miały dokładnie takie liczby na swoich zakładach.

Gratulujemy im nosa do gry we właściwym momencie i zazdrościmy dodatkowych 5000 zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat! Są to bardzo znaczące pieniądze, które na pewno będą miały spory udział w domowym budżecie. Ponadto można je wykorzystać do zawarcia kredytu czy przepisać swoim dzieciom w razie śmierci. Po odjęciu podatków od wygranych i zsumowaniu wypłat wychodzi ciekawa suma 1 080 000 zł. Nie zapominajmy jednak o inflacji, która może wystąpić na przestrzeni 20 lat. Może ona zmniejszyć siłę nabywczą tych pieniędzy.

Oba szczęśliwe kupony zostały zakupione w punktach Lotto ulokowanych w centrach handlowych. Czy to decyzja o zakupach w niedzielne popołudnie spowodowała te dwie wielkie wygrane? W Gdyni kupon zawarto w w centrum handlowym "Klif" w salonie prasowym Inmedio z kolekturą lotto. Tak naprawdę były to dwa kupony na chybił trafił, z czego jeden okazał się bardzo wartościowym zakupem.

W Ostrowcu Świętokrzyskim, podobnie jak w nadmorskim mieście o wygranej zadecydował zakup w salonie prasowym, tym razem Kolportera. Salon ten znajduje się w galerii "Ostrowiec". Ktoś postanowił samodzielnie wybrać liczby do zakładu i postawił go na kilka losowań. Kolejne losowanie tej gry odbędzie się dzisiaj o godz. 21:40, a wyniki pojawią się niedługo po tym terminie.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj