Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Ekstra Pensja już w sprzedaży!


16.10.2014,


Ekstra Pensja już w sprzedaży!

Ekstra Pensja jest nową propozycją w ofercie Totalizatora Sportowego. Ta gra liczbowa daje możliwość wygrania nagrody w formie pensji wypłacanej przez kolejne 20 lat. Kwota, o której mowa wynosi 5000 złotych. Pierwsze wyniki ekstra pensja pojawią się w niedzielę. Już w tym momencie, gdy czytasz ten artykuł można zawierać zakłady we wszystkich kolekturach w kraju.

Jak pewnie zauważyłeś, na naszej stronie zarezerwowaliśmy już miejsce na wyniki ekstra pensji. Dla spóźnialskich przypomnijmy jednak na czym polega ta gra. Jest ona w formie losowania czyli inaczej niż popularna zdrapka pod tą samą nazwą. Aby zagrać można samemu skreślać liczby lub wysłać zakład na chybił - trafił. Należy wybrać 5 spośród 35 losowanych kul, oraz dodatkowo jedną z 4 losowanych. Losowania odbywają się dwa razy w tygodniu - w środę oraz niedzielę.

Wyniki Ekstra Pensja

Po pojawieniu się niedzielnych wyników być może poznamy pierwszego szczęśliwca co otrzyma dwudziestoletnią pensję w wysokości 5000 złotych. Jeśli nie to i tak będziemy mieli dodatkowe 7 stopni wygranych. Oczywiście żeby zgarnąć najlepszą nagrodę trzeba poprawnie wytypować 5 z 35 liczb oraz 1 z 4.

Uwaga! Pensja z tej gry może być brana pod uwagę np,. przy wyliczaniu zdolności kredytowej, oraz podlega dziedziczeniu. Jak widać jest to ewenement na rynku gier liczbowych w Polsce. Jednak w innych krajach ta forma jest znana od lat.

Więcej szczegółów nowej gry znajdziesz pod linkiem - http://www.wynikilotto.net.pl/ekstra_pensja_szczegoly_nowej_gry,81.htm

Warto zapoznać się z tymi informacjami przed losowaniem i oczywiście życzymy dużo wygranych!


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Jest kolejny rekord w Multi Multi Plus!
Nowszy artykuł: Nowy salon sprzedaży Lotto w Bydgoszczy
kalendarz lotto

Reklama

NewsyListopad zaczyna się od wygranych w Eksta Pensji i Lotto Plus!

Od dużych wygranych w Lotto Plus oraz Ekstra Pensji p.. | 05.11.2018


Wracają Zakłady Specjalne Lotto w dniach od 11 października do 10 listopada 2018!

Po dziesięciu lat wraca gra liczbowa Zakłady Specjalne! Ile będzie kosztować z.. | 06.10.2018


Graj w Lotto i wygrywaj - nowa promocja od 30 sierpnia!

Loteria promocyjna podobna do loteriady, dostępna dla Graczy kupujących zakłady.. | 03.09.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl