Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 5 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Ekstra Pensja już w sprzedaży!


16.10.2014,


Ekstra Pensja już w sprzedaży!

Ekstra Pensja jest nową propozycją w ofercie Totalizatora Sportowego. Ta gra liczbowa daje możliwość wygrania nagrody w formie pensji wypłacanej przez kolejne 20 lat. Kwota, o której mowa wynosi 5000 złotych. Pierwsze wyniki ekstra pensja pojawią się w niedzielę. Już w tym momencie, gdy czytasz ten artykuł można zawierać zakłady we wszystkich kolekturach w kraju.

Jak pewnie zauważyłeś, na naszej stronie zarezerwowaliśmy już miejsce na wyniki ekstra pensji. Dla spóźnialskich przypomnijmy jednak na czym polega ta gra. Jest ona w formie losowania czyli inaczej niż popularna zdrapka pod tą samą nazwą. Aby zagrać można samemu skreślać liczby lub wysłać zakład na chybił - trafił. Należy wybrać 5 spośród 35 losowanych kul, oraz dodatkowo jedną z 4 losowanych. Losowania odbywają się dwa razy w tygodniu - w środę oraz niedzielę.

Pierwsza Ekstra Pensja w historii gry

Po pojawieniu się niedzielnych wyników być może poznamy pierwszego szczęśliwca co otrzyma dwudziestoletnią pensję w wysokości 5000 złotych. Jeśli nie to i tak będziemy mieli dodatkowe 7 stopni wygranych. Oczywiście żeby zgarnąć najlepszą nagrodę trzeba poprawnie wytypować 5 z 35 liczb oraz 1 z 4.

Uwaga! Pensja z tej gry może być brana pod uwagę np,. przy wyliczaniu zdolności kredytowej, oraz podlega dziedziczeniu. Jak widać jest to ewenement na rynku gier liczbowych w Polsce. Jednak w innych krajach ta forma jest znana od lat.

Więcej szczegółów nowej gry znajdziesz pod linkiem - zasady Ekstra Pensji

Warto zapoznać się z tymi informacjami przed losowaniem i oczywiście życzymy dużo wygranych!


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj