Eurojackpot: 210 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Kupon Lotto jako ciekawy pomysł na prezent (także ślubny)

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2022 , , Udostępnij:

Żyjemy w świecie, w którym fala konsumpcjonizmu i paleta dostępnych produktów przytłacza niejedną osobę. Mając tak szeroki wybór prezentu dla bliskiej nam osoby, wcale nie jest nam łatwiej go podjąć.

Co jednak można komuś kupić, by wywołać uśmiech na jego twarzy, sprawić niespodziankę i podsycić to wszystko zdrową dawką adrenaliny?

Jak zrobić bukiet ze zdrapek Lotto

Zamiast bukietu kwiatów na ślub lub wesele, można stworzyć bukiet ze zdrapek Lotto. Jeśli już się zdecydujesz na taki prezent ślubny, pamiętaj żeby sprawdzić, zdrapki, które opłaca się kupić. Plusem takiego bukietu jest to, że zdrapkowe "kwiaty" nie zwiędną. Poniżej zobaczysz na filmie jak zrobić taki praktyczny prezent na ślub z motywem Lotto.

Kupony Lotto na prezent ślubny - jak zapakować?

Zamiast pieniędzy można młodej parze sprezentować też kupony Lotto. Wystarczy zakupić odpowiednią ilość zakładów w kolekturze i włożyć do ładnej koperty z życzeniami. Warto jednak trochę bardziej się postarać i zrobić to lepiej:

  • Można tak przygotowaną kopertę włożyć do torebki prezentowaj.
  • Dobrym sposobem jest też złożenie zakładu Lotto i włożenie do plastikowych serduszek.
  • Włóż kilka zdrapek lub kuponów Lotto do ramki na zdjęcia i dopisz zabawny tekst w stylu "W razie potrzeby zbić szybkę!".
  • Włóż losy Lotto do świnki skarbonki.
  • Kupony Lotto dla nowożeńców włóż do balonów i nadmuchaj je.
  • Możesz włożyć kupony Lotto lub zdrapki lotto do butelki po winie. Na butelce wygraweruj życzenia dla młodej pary.
butelki z włożonymi do środka banknotami dolarami
Przykład nietypowego prezentu ślubnego - butelki wypełnione banknotami

Ostatnio coraz większą polarnością cieszą się prezenty złożone z produktów Lotto - zdrapek, kuponów Lotto na chybił trafił. Niektórzy twierdzą, że takie prezenty mają przynosić szczęście. Bardzo miło jest otrzymać taki nietuzinkowy prezent, okraszony ciekawymi życzeniami. Lotto prezent spowoduje, też przedłużoną radość, kiedy będzie trzeba sprawdzić czy jest tam wygrana. Nawet jeśli kupony czy zdrapki nie okażą się przepustką do milionów na koncie, można się ratować starym polskim przysłowiem - kto nie ma szczęścia w kartach, ma szczęście w miłości.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj