Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Kupon lub zdrapka Lotto jest ciekawym pomysłem na prezent

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2022 , , Udostępnij:

Zakłady Lotto lub zdrapki lotto to unikatowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Przeanalizowałem, jak stworzyć wyjątkowy prezent przy użyciu kuponów gier losowych.

Bukiet ze zdrapek Lotto

Zamiast bukietu prawdziwych kwiatów na ślub lub wesele, można stworzyć bukiet ze zdrapek Lotto. Jeśli już się zdecydujesz na taki prezent ślubny pamiętaj, żeby sprawdzić zdrapki, które opłaca się kupić. Plusem takiego bukietu jest to, że zdrapkowe "kwiaty" nie zwiędną po krótkim czasie. Na poniższym filmie zobaczysz, jak zrobić taki praktyczny prezent ślubny z motywem Lotto. Jedyne co będzie potrzebować to trochę umiejętności manualnych, oraz oczywiście - zakupione w kolekturze zdrapki.

Sposoby zapakowania kuponów Lotto na prezent

Popularnym prezentem ślubnym są pieniądze, ale zamiast ich można młodej parze sprezentować też kupony Lotto. Wystarczy zakupić odpowiednią ilość zakładów w kolekturze i włożyć do ładnej koperty z życzeniami. Warto jednak trochę bardziej się postarać i zrobić to lepiej, oto przykłady:

  • Można tak przygotowaną kopertę włożyć do torebki prezentowej.
  • Dobrym sposobem jest też złożenie zakładu Lotto i włożenie do plastikowych serduszek.
  • Włóż kilka zdrapek lub kuponów Lotto do ramki na zdjęcia i dopisz zabawny tekst w stylu "W razie potrzeby zbić szybkę!".
  • Włóż losy Lotto do świnki skarbonki.
  • Kupony Lotto dla nowożeńców włóż do balonów i nadmuchaj je.
  • Możesz włożyć kupony Lotto lub zdrapki do butelki po winie. Na butelce wygraweruj życzenia dla młodej pary.
butelki z włożonymi do środka banknotami dolarami
Przykład nietypowego prezentu ślubnego - butelki wypełnione banknotami

Uważam, że bardzo miło jest otrzymać taki nietuzinkowy prezent, okraszony ciekawymi życzeniami. Sprezentowany zakład Lotto da dreszczyk emocji, kiedy będzie trzeba sprawdzić, czy jest w nim wygrana. Nawet jeśli kupony czy zdrapki nie okażą się szczęśliwe, można się ratować starym polskim przysłowiem - "kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości", a to podczas wesela jest najważniejsze, a nie prezenty!.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj