Eurojackpot: 210 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Totalizator Sportowy wychodzi poza granice Polski ze zdrapką Lotto "Wielka Czwórka"

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014, , Udostępnij:

Dzięki ogólnodostępnemu Internetowi, za pośrednictwem odpowiednich witryn, możemy śledzić wiele międzynarodowych gier losowych. Możemy sprawdzać rezultaty Keno, rezultaty Lotto nie tylko w Polsce, ale też we Francji czy w Niemczech. Niektóre strony umożliwiają nawet zakup kuponów na innej niż polskie loterii. Jednak warto mieć się na baczności w przypadku takich okazji i prześledzić przepisy prawne danego państwa, by określić, że w ogóle możliwa jest wygrana kogoś z zagranicy.

Wielka Czwórka - specjalna zdrapka wydana w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech

Totalizator Sportowy działający od ponad pół wieku na terenie Rzeczypospolitej ze swoją działalnością wychodzi poza jej granice. zdrapki lotto będą dostępne jeszcze w tym roku na terenie Węgier, Czech i Słowacji. A to wszystko w wynika ze współpracy Totalizatora Sportowego z podobnymi spółkami działającymi w tych krajach - czeską "Sazką", słowacką "Tipos", oraz węgierską "Szerencsejatek".

Wielka Czwórka, bo taką nazwę będzie nosiła zdrapka przygotowana przez te cztery spółki, promowana jest hasłem "zdrapywanie granic", co nie jest dla nikogo zaskoczeniem w czasach globalizacji. Jednak w każdym z krajów zdrapki będą w innych kolorach i w innej cenie dopasowanej do lokalnego rynku gier losowych. Co zapewne spotka się z aprobatą graczy, do wygrania jest cztery razy po 150 tysięcy złotych. Organizatorzy dodają też parę słów o upominkach.

Sazka z Czech

Sazka jest jednym z największych i najstarszych czeskich firm zajmujących się organizacją gier losowych i zakładów sportowych. Została założona w 1956 roku i od tego czasu zapewnia rozrywkę dla milionów Czechów.

Tipos ze Słowacji

TIPOS to spółka państwowa, która została utworzona w roku 1992. Od tego czasu zajmuje się organizowaniem gier liczbowych na terenie Słowacji. TIPOS prowadzi sprzedaż gier liczbowych w ponad 1000 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, w tym w salonach gier, kioskach i na stacjach benzynowych.

Szerencsejáték na Węgrzech

Szerencsejáték Zrt. jest największym dostawcą usług hazardowych w Węgierskiej. Firma została założona w 1991 roku i jest w 100% własnością państwa (przez Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.). Ma wyłączne prawa do dystrybucji gier liczbowych, zakładów sportowych i kuponów losowych na całym terytorium kraju, a także poprzez swoje inwestycje ma udziały w czterech węgierskich kasynach.

Źródło: https://finanse.wp.pl/lotto-idzie-za-granice-na-razie-jednak-tylko-ze-zdrapka-6114338867816577a


Komentarze:

Avatar użytkownika mentolowy
mentolowy07.07.2023 21:21:03

pierwsze słyszę o tej zdrapce po tylu latach...

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj