Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

W końcu! Ekstra Pensja w Koszalinie


26.03.2015,


W końcu! Ekstra Pensja w Koszalinie

Wczoraj padła główna wygrana w grze liczbowej Ekstra Pensja, która wywodzi się ze zdrapki o takiej samej nazwie. Nagrodą jest pensja wypłacana miesięcznie przez 20 lat w wysokości 5 000 zł. Jako, że podlega ona opodatkowaniu trzeba od tej kwoty odjąć 10%.

Szczęśliwą kolekturą okazał się punkt przy ul. Zwycięstwa 46U. Warto sprawdzić swoje kupony jeśli graliście w tym miejscu! Dnia 25.03.2015 w Ekstra Pensji wylosowano liczby 12, 21, 23, 27, 32 i 4. To właśnie osoba z Koszalina dokonała trudnej rzeczy i wygrała 19 z kolei pensję. Dlatego też co miesiąc przez 20 lat będzie dostawać 4500 zł (500 zł to potrącenie podatkowe od gier w wys. 10% od kwoty nazywanej "wygraną"). Osoba ta zagrała na kilka kuponów, za które zapłaciła 15 zł. Liczby dobrała samodzielnie - i to akurat wczoraj się opłaciło.

Ta nietypowa gra liczbowa jest w ofercie w Polsce od października poprzedniego roku. Wcześniej występowała jako zdrapka, więc jej formuła nie do końca była graczom obca. Aby zagrać musisz obstawić lub wylosować sobie 5 z 35 liczb oraz jedną z puli czterech jako dodatkową. Musisz trafić wszystkie 6 typów aby dostać pensję, ale stopni wygranych jest aż 8. Jednak to ta najwyższa jest najbardziej pożądana. Podlega ona dziedziczeniu oraz uwzględnianiu we wnioskach kredytowych! Można więc powiedzieć, że funkcjonuje jak prawdziwa wypłata, a do tego daje 20 lat spokoju finansowego. Oczywiście należy wziąć pod uwagę inflację jaka nas czeka w ciągu tych 20 lat. Nie licząc inflacji łączna wypłata wyniesie 1 080 000 zł, z inflacją będzie to mniejsza kwota. Pamiętajmy też, że środki niewypłacone nie pracują na nas (a mogłyby np. w banku). Mimo tych minusów jeszcze sporo osób gra w tę jednak ciekawą grę.

Przypominamy też, że dzisiaj w losowaniu Lotto jest do wygrania 5 000 000 zł za poprawnie wytypowaną szóstkę. Losowanie odbędzie się o godz 21:40 w Tvp Info, a także w internecie. Większość kolektur przyjmuje kupony do godz 21, więc warto pospieszyć się z decyzją o grze!

Najszybciej sprawdzisz lotto wyniki tutaj.

Źródło: lotto.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj