Eurojackpot: 340 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Wielka wygrana w Michigan USA (Mega Millions)


Opublikowano: 19.04.2015,

Na świecie jest niezliczona ilość produktów loteryjnych, których wyniki lotto można obserwować z nadzieją na poprawienie swojego stanu finansowego. Michigan Mega Millions jest jedną z takich, która ma wiele stopni wygranych i nawet niepełne trafienia mogą dać miliony wygranej.

Jest to historia pewnego mężczyzny z Milford, który jak to robi większość z nas wpadł na chwilę do pobliskiego sklepu żeby zakupić kupon na loterię. Jego liczby okazały się być trafne prawie w pełni z tymi wylosowanymi y wygrał 5 milionów dolarów. dokonał tego dzięki zakupieni czegoś podobnego do polskiej opcji plus w Multi Multi, ale jako mnożnik bez konieczności trafienia dodatkowej liczby. Zapłacił więcej za kupon, ale wygrał też 5 razy więcej (zamiast jednego miliona dolarów). Gdyby w swoich wynikach lotto trafił jeszcze Mega Ball (dodatkowa kula) to mógłby cieszyć się z 25 mln $.

Mimo tego, mężczyzna ten był zadowolony z wygranej kwoty i zanim ją odebrał spotkał się z doradcą finansowym, co było bardzo roztropnym zachowaniem. Zamierza zainwestować zarówno w siebie, jak i swoją przyszłą emeryturę. Przy czym stwierdził, że zamierza żyć ze swoją żoną jak dotychczas, ale pieniądze będą w tym bardzo pomocne.

Wracając do historii wygranej, David Kalanik, bo tak nazywa się szczęśliwiec ze stanu Michigan, nie mógł uwierzyć w swoją wygraną, gdy przeglądał kupon. Był to poranek po dniu losowania. Musiał poprosić żonę, aby sprawdziła czy się nie myli. Kiedy okazało się, że rzeczywiście wygrał oboje byli bardzo zaskoczeni. Jak sam stwierdził (według organizatora loterii), nie gra on za często w tę grę, ale kiedy już to robi to zawsze z opcją pomnożenia wygranej. Jego kupon kosztował 20 $ i opiewał na 10 zakładów. Trafił 5 z 6 liczb..

Niestety w naszym lotto nie da się tak dużo wygrać za piątkę. Ale kontynuacja szóstek cały czas trwa. Wczoraj ktoś zgarnął kolejną w kumulacji 3 mln złotych. Gratulujemy i zapraszamy jutro po kolejne lotto wyniki - na stronie głównej po godzinie 22:00.

Żródło: https://www.dailytribune.com/2015/04/13/oakland-county-man-wins-5-million-megamillions-lottery-prize/


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj