Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Rekordowa suma 878 milionów dolarów w loterii Mega Millions wygrana przez anonimową kobietę

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2023, , Udostępnij:

W 2019 roku kobieta z Karoliny Południowej wygrała jedną z większych w historii jednorazową wygraną w loterii Mega Millions wartą aż 878 milionów dolarów. Teraz, chce podzielić się swoim szczęściem z miastem i stanem, w którym doznała tego niesamowitego szczęścia.

Kobieta, która pragnie zachować anonimowość, aby żyć życiem względnej normalności, wolnym od strachu, wydała oświadczenie za pośrednictwem swojego prawnika, Jasona Kurlanda. W oświadczeniu tym odpowiada na niektóre pytania dotyczące jej wygranej, które pojawiły się po tym, jak loteria Karoliny Południowej ogłosiła, że zwycięski kupon został zgłoszony 10 dni temu.

Kobieta przekazała część swojej wygranej na kilka organizacji charytatywnych, w tym na Centrum Sztuki w Simpsonville, fundusz pomocy dla ofiar huraganów One SC, Ronald McDonald House w Columbii, organizację In The Middle pomagającą kobietom podczas leczenia raka piersi, oraz na fundusz pomocy Czerwonego Krzyża dla ofiar niedawnych tornad w Alabamie.

Wiem, że takie szczęście wiąże się z ogromną społeczną odpowiedzialnością i daje mi unikalną możliwość pomocy, wsparcia i przyczynienia się do organizacji charytatywnych i spraw, które są mi bliskie, powiedziała zwyciężczyni.

Nowy rekord Mega Millions

Rekordowa wygrana Mega Millions została ponownie ustalona w 2023 roku, kiedy to ktoś wygrał 1,6 mld dolarów. Wygrana została wyłoniona 8 sierpnia, a los został zakupiony w Neptun Beach na Florydzie.

Źródło: Cbsnews.com - U.S. Mega Millions winner in South Carolina to share record jackpot with charities


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj