Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 70 000 000 zł

Podarował córce na urodziny los na loterię warty 4 miliony dolarów!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2014, , Udostępnij:

Dzień szóstego października 2014 roku był bardzo szczęśliwym dniem urodzin pewnej nastolatki z USA. Kiedy była zajęta codziennymi sprawami, nie miała pojęcia, że zwykły kupon loteryjny, o którym już prawie zapomniała, a który dostała od ojca jako prezent, zrobi z niej milionerkę.

Rzecz miała miejsce w Chicago, szczęśliwa nastolatka to 19-letnia Deisi Ocampo, która rzadko gra na loterii. Jej ojcu czasem zdarza się zagrać i sprawił jej dwa kupony w związku z obchodzonymi urodzinami. Loteria, w której wygrała Deisi to tak naprawdę zdrapka podobna do tych sprzedawanych w Polsce. Jej nazwa to 100 Million Money Mania. Organizowana jest w Stanach Zjednoczonych Ameryki przez Illinois Lottery.

Nasza młoda bohaterka, gdy zdrapywała pierwszy kupon, nie czuła w sobie żadnych emocji, lecz gdy skończyła drugi, cała się trzęsła z emocji. Właśnie wygrała 4 miliony dolarów. W przeliczeniu na złotówki było to około 13 200 000 złotych. Rzadko kiedy można wygrać u nas tyle w Lotto, a co dopiero w zdrapkach. Deisi od razu podzieliła się nowiną z ojcem, który był po prostu zszokowany. Zazwyczaj podarowanie komuś zdrapki lotto ma wartość symboliczną. W tym przypadku prezent ten być może spowodował, że młoda dziewczyna będzie w stanie ułożyć sobie fajne i dostatnie życie. Duże pieniądze nie zawróciły jej w głowie i nie zwolniła się z pracy w sklepie odzieżowym. Wierzy bowiem w to, że ciężko pracując stanie się szczęśliwsza.

Wygrane środki Ocampo ma zamiar wydać na opłacenie studiów oraz na nowy dom dla ojca i, mamy i ich dzieci. Zdecydowanie były to urodziny, które zapamięta do końca życia.

Zdjęcie należy do Illinois Lottery.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj