Eurojackpot: 250 000 000 zł
Lotto: 10 000 000 zł

Cudowne systemy lotto - czy istnieją?


Opublikowano: 14.12.2014,

Nie wierz w systemy lotto, które są reklamowane jako skuteczne matematyczne rozwiązania. Takie systemy, stricte matematyczne nie przyniosą Ci wiedzy na temat przyszłych wyników lotto. Naciągacze często wykorzystują niewiedzę graczy na temat możliwości matematycznych w statystyce.

Raz na jakiś czas w internecie pojawia się wiadomość o tym, że genialny naukowiec rozwiązał problem lotto, i teraz jego system przynosi regularne dochody. Może być to pod postacią reklamy, czy artykułów sponsorowanych, albo na specjalnie spreparowanych stronach sprzedażowych. Pierwsze co powinno zapalić u czytającego czerwoną lampkę jest stosowany język wypowiedzi. Zazwyczaj jest bardzo reklamowy, zachęcający i naładowany epitetami o "cudowności" sprzedawanego produktu. I tak zazwyczaj jest to tylko reklamowy bełkot o wygranych w lotka, które możesz zdobyć danym systemem Lotto. Zazwyczaj jak wczytasz się w regulamin zobaczysz, że autor czy producent nie gwarantuje nawet w najmniejszym stopniu pozytywnego działania w loteriach.

Wyniki, które pojawiają się w grach liczbowych Lotto są niedeterministyczne. Zasada wyboru liczb - losowania może być prosta ale w efekcie powoduje niełatwe do zgadnięcia szeregi czasowe. Oznacza to, że nie da się przewidzieć przyszłych wyników znając poprzednie. Wiadomo też, że każda kombinacja może być wylosowana z takim samym prawdopodobieństwem, nawet tak dziwna jak 1,2, 3, 4, 5, 6. W związku z powyższym nie bardzo da się wymyślić reguły matematyczne w wynikach.

Jeśli jednak nadal chcesz typować to wybierz sobie metodę niematematyczną lub losową. Być może losowość da się pokonać samemu losując liczby do kuponu? Istnieje też wiele metod para naukowych, takich jak przewidywanie liczb ze snów czy też z wróżb. Wydaje się, że każda metoda jest lepsza od szemranych systemów "genialnych" matematyków..


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj