Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Niemcy: wygrana w Lotto, której nie było..


14.01.2015,


Niemcy: wygrana w Lotto, której nie było..

Dla pewnego Niemca spełnił się sen o wielkiej wygranej, niestety trwał on nawet nie całą dobę. Na drugi dzień okazało się, że jednak nie wygrał milionów. Wcześniej oglądnął losowanie w niemieckiej stacji ZDF, która utwierdziła go w przekonaniu, że jest tym , który trafił szóstkę.

Historia wydaje się wręcz nieprawdopodobna, że miało to miejsce u naszych zachodnich sąsiadów, którzy znani są z bardzo dużej schludności i porządku w każdej dziedzinie życia. Telewizja, w której transmitowane są losowania popularnego lotka (podobne zasady co w Polsce) pomyliła taśmy. W związku z czym osoby siedzące przed telewizorami (19.11.2014) poznały liczby, które już padły.. tydzień temu.

58-letni Niemiec o imieniu Franz Engelen pochodzący z Mönchengladbach wytypował więc liczby poprawnie (w jego mniemaniu), ale nic nie wygrał. Miał prawo myśleć o wielkiej wygranie, gdyż nie spodziewał się, że główne i najrzetelniejsze źródło wyników okaże się nieufne. Spełniło się jego długo wyczekiwane marzenie, rozbił bank w środowej loterii. Początkowo nie mógł uwierzyć, że jego sześć liczb zgadza się z tymi wylosowanymi, w końcu znaczyłoby to, że wygrał prawie 1 mln euro! Jednak po dokładnym sprawdzeniu kuponu oszalał z radości i mógł zacząć snuć plany co zrobi z pieniędzmi (oczywiście w porozumieniu ze swoją żoną). Akurat tego dnia nie mógł wybrać się do kolektury zweryfikować wyników, pomyślał, że może to przecież zaczekać do rana. Tego początkowo pięknego ranka dowiedział się od sąsiada, że zaszła wielka pomyłka. Okazało się, że wygrałby, gdyby zaznaczył te liczby tydzień temu (12.11.2014). Tymczasem jego wygrana wyniosła okrągłe zero.

Nie przypominamy sobie takiej sytuacji w polskich losowaniach. Raz zdarzyło się, że podano o jedną za dużo liczbę w Multi Multi, jednak Totalizator Sportowy wyszedł z tego honorowo i uznał też te nieprawidłowe wyniki i wypłacił nagrody graczom. Dziwi natomiast fakt, że nie postąpił tak organizator gier z Niemiec? Jednak tu prawdopodobnie nastąpił błąd ze strony telewizji.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: W Keno padł rekord - 2 mln zł oraz EP we Włocławku
Nowszy artykuł: Wygraj dziś 17 mln zł w Super Kumulacji Lotto
kalendarz lotto

Reklama

NewsyRekord wygranej Eurojackpot - 193 396 500 złotych w Polsce

W piątek 10 maja Polak wygrał prawie 200 milionów z.. | 12.05.2019


Szóstka w Lotto trafiona w grze przez internet!

Szóstka warta 3 326 581,20 złotych to pierwsza wygrana główna w Lotto poprzez .. | 30.04.2019


Pracownik fabryki w UK wygrał 71 mln funtów w Euromillions!

Pracownik jednej z fabryk w Wielkiej Brytanii miał gigantyczne szczęście i wygr.. | 15.04.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl