Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Podwójna wygrana Mini Lotto w Olsztynku

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2014, , Udostępnij:

Szczęśliwiec z Olsztynka trafił w dwóch losowaniach! Często piszemy o różnych ciekawych zdarzeniach w zagranicznych loteriach, ale warto zaznaczyć, że takie historie przydarzają się także graczom z Polski. Świadczy o tym pewien incydent związany z popularną grą losową o nazwie Mini Lotto.

Mieszkaniec Olsztynka postanowił zakupić losy tej gry na aż 10 losowań, licząc na większą szansę na wygraną. Taka strategia, polegająca na obstawianiu tych samych liczb przez wiele losowań, jest stosowana przez wielu graczy. Pierwsza wygrana miała miejsce 16 sierpnia, w sobotę, jednak ze względu na fakt, że piątkę trafiło aż pięć osób, kwota wygranej wyniosła jedynie 52 410,50 zł. Drugie losowanie, które odbyło się w poniedziałek, 18 sierpnia, okazało się bardziej hojne. Piątka w tym losowaniu przyniosła zwycięzcy aż 197 390,80 zł.

Szczęśliwy gracz nabył swoje kupony w kolekturze Lotto znajdującej się przy ulicy Zamkowej 2 w Olsztynku. Oprócz wygrywających zakładów kupujący zdecydował się także obstawić inne liczby, które jednak nie przyniosły mu szczęścia. Ciekawostką jest fakt, że opisana sytuacja nie jest pierwszym przypadkiem podwójnego szczęścia na Warmii i Mazurach. Już w roku 1995 inny gracz również miał dwukrotne trafienie szóstki w Lotto. Wydarzyło się to 26 sierpnia oraz 6 września w Olsztynie. Spis głównych wygranych w Mini Lotto.

Źródło: Totalizator.pl - Na Warmii historia lubi się powtarzać! Mini Lotto: Szczęśliwiec z Olsztynka trafił w dwóch losowaniach!


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj