Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Mężczyzna z USA wygrywa milion w zdrapce po raz drugi

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2023, , Udostępnij:

Dla większości ludzi, wygrana miliona dolarów w loterii to marzenie, które wydaje się nieosiągalne. Ale dla Roberta Hamiltona z Indianapolis, w Stanach Zjednoczonych, to marzenie stało się rzeczywistością nie tylko raz, ale dwa razy w ciągu trzech miesięcy. Jak donosi brytyjski "The Telegraph" oraz lokalna stacja CBS WISH-TV, Robert Hamilton odniósł zwycięstwo po raz drugi w loterii organizowanej przez Hoosier Lottery.

Pierwszy raz Robert Hamilton zdobył fortunę w kwietniu 2014 roku, grając w zdrapkę Lotto "120 Million Cash Spectacular Scratch-off", którą oferuje Hoosier Lottery. Wygrał na zdrapce, którą kupił w małym sklepie w Jasonville, Indiana. Zdając sobie sprawę ze swojego niesamowitego szczęścia, zdecydował się zagrać ponownie. Tym razem jego szczęśliwy kupon pochodził z Indianapolis, jego rodzinnego miasta.

Jak sam zwycięzca stwierdził, drugi milion jest dla niego wisienką na torcie. Ale co zrobił ze swoją pierwszą wygraną? Robert Hamilton, który prowadzi własny biznes, najpierw spłacił swoje finansowe zobowiązania. Następnie nabył dom, urządził wakacje i kupił ciężarówkę dla swojego ojca. Co więcej, zainwestował również w dalszy rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Robert Hamilton ma jasno określone plany na swoją drugą wygraną. Ma zamiar spełnić marzenie i nabyć motocykl. Co ciekawe, jego żona Donna obiecała mu po pierwszej wygranej, że może kupić ten pojazd, jeśli znowu wygra. Jak się okazuje, los miał dla niego w zanadrzu jeszcze jedno zaskoczenie.

Mimo swojego niewiarygodnego szczęścia, Hamilton nie planuje rezygnować z pracy. Jego żona, Donna, podkreśla, że choć wygrane są ogromne, nie zmienią ich stylu życia. Jesteśmy zwykłymi ludźmi - mówi. Według organizatorów loterii, szanse na wygraną wynoszą jedna na ponad dwa miliony. Dla Roberta Hamiltona, niesamowicie szczęśliwego gracza, te statystyki niewiele znaczą.

Zdjęcie: Hoosier Lottery
Źródło: Cbsnews.com - Indiana man wins big lottery prize twice in 3 months


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj