Gracz w New Jersey wygrał pieniądze zmieniające życie dzięki błędowi sprzedawcy. Wygrał drugi stopień wygranej w popularnej grze Cash4Life podobnej do Ekstra Pensji, ale pieniądze wypłacane są do końca życia, a nie przez 20 lat.
Nie trafił tylko jednej liczby, a jego wygrana byłaby jeszcze większa. Według opowieści właściciela kolektury, osoba która wygrała to 70 letni mężczyzna - Dante. Wygrał on kwotę 1000$ co tydzień do końca życia, ale jego żona zdecydowała o drugiej opcji wypłaty - miliona dolarów od razu. Sklep z kolekturą otrzyma 10 000 $ bonusu.
Dante zazwyczaj grając w gry Lotto sam wybiera liczby. Pewnego dnia jednak sprzedawca przypadkowo wydrukował z lottomatu kupon na chybił trafił. Dante nie zraził się i zakupił zakład. Na drugi dzień już był milionerem i odebrał nagrodę.
O wygranej wiedział od razu bo zapamiętał liczby. Jednak odwiedził kolekturę, aby się upewnić. Potem razem z żoną podążyli do biura loterii by odebrać wygraną. Szansa na jego wygraną wynosiła jak 1 do 7 282 016. Loteria odbywa się w 8 stanach Ameryki Północnej.
Źródło: https://whyy.org/articles/mistakenly-sold-lottery-ticket-earns-couple-1-million/