Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Czasami wygrywają Ci co naprawdę potrzebują

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017, , Udostępnij:

Para z New Jersey wygrała nagrodę loterii w wysokości 1 miliona dolarów, akurat wtedy gdy tego bardzo potrzebowała. Nie zdarza się to często, więc opisujemy takie przypadki. Głównie historie pochodzą z USA ponieważ tam, żeby zagrać w loterii trzeba zgodzić się na publikację wizerunku.

Jackie i Rande są laureatami marcowej nagrody Mega Millions (bardzo popularnej loterii z gigantycznymi pulami) w wysokości miliona dolarów. Para, która jest małżeństwem od 17 lat, z biegiem lat stawała przed poważnymi trudnościami. Najgorsze było to, że ich córka przegrała walkę z chorobą, pozostawiając ich z trzema małymi wnuczkami do wychowania.

Los im w końcu wynagrodził trudy. Nie odzyskają córki, ale milion dolarów nagrody pomoże im w życiu znacząco. Ich kupon Mega Millions pokrywał się z pięcioma wylosowanymi białymi kulkami z 31 marca. Ich przyjaciółka Debbie, która pojechała z nimi do siedziby Lotto powiedziała: "Są najbardziej zasłużonymi ludźmi w stanie New Jersey, pomagali tak wielu innym ludziom w ich potrzebach, a teraz ich kolej na otrzymanie tego bardzo potrzebnego błogosławieństwa".

Małżeństwo opłaciło już najbardziej naglące rachunki, a reszta pomoże w wychowywaniu wnuków. Oboje są bardzo szczęśliwi, że będą mogli dać godne życie tej trójce maluchów.

Źródło: facebook.com


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj