Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 320 000 000 zł

Zakład wart kilka milionów wisiał przez 5 tygodni na lodówce!

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2018, , Udostępnij:

Australijski mężczyzna przyznał, który wygrał półtora miliona dolarów, że wygrywający kupon spędził 5 tygodni wisząc na drzwiach lodówki, zanim nie zauważył, że jest wart gigantyczne pieniądze.

Mężczyzna z Katherine na północnych terytoriach Australii opowiada, że kupił aż 50 zakładów na chybił trafił na majowe losowanie (05.05.2018) gry liczbowej TattsLotto w tamtejszym sklepie. W późniejszym czasie usłyszał nawet, że ktoś z jego rejonów jest zwycięzcą, ale w żyiu nie wziąłby pod uwagę siebie.

Kupon wisiał przez cały czas na jego lodówce w domu. Spędził na drzwiach pięć tygodni zanim właściciel nie zdjął go żeby sprawdzić numery losowania: 34, 28, 22, 42, oraz 45. Ściągnął wyniki w internecie i zaczął sprawdzanie. Dość szybko zauważył, że ma na kuponie wszystkie 5 liczb. Nie był nawet pewien ile wygrał, znał kwotę ale nie wiedział czy ona się dzieli czy nie.

Ostatecznie okazało się, że szczęśliwy gracz podzielił pulę z innym graczem, który wytypował poprawnie wyniki. Dzięki temu wygrał w przeliczeniu na polskie zł ok 6 mln. Część z nagrody poświęci na najpotrzebniejsze wydatki, a resztę zachowa na wypracowanie godnej przyszłości sobie i bliskim. Zapiera się też, że będzie dalej grał w TattsLotto.

Źródło: au.news.yahoo.com


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj