Kumulacja Lotto: 7 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 110 000 000 zł

Gość odkrywa u domowników wielką wygraną w Lotto

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2018, , Udostępnij:

Gracz z Michigan prawdopodobnie nigdy nie dowiedziałby się o swojej wielkiej wygranej, gdyby pewnego dnia nie odwiedził go ojciec. Wygrana to 25 tys. dolarów wypłacanych co roku do końca życia wypłacana w popularnej grze losowej "Lucky for Life" z USA.

Bhavik Patel, który ma 29 lat zakupił swój kupon Cash for Live na stacji benzynowej w miasteczku Haslett. Na kuponie widniały liczby: 7, 12, 20, 27, oraz 48. Mężczyzna zakupił los podczas swojej wizyty u siostry, która mieszka w Lansing. Od tamtej pory nie pomyślał o tym kuponie ani razu do momentu kiedy odwiedził go ojciec i ze zdumieniem w oczach powiedział mu o wygranej.

Los z 23-go kwietnia leżał sobie niczym niepokojony w stercie innych niesprawdzonych kuponów ponad dwa miesiące. Patel wyjaśnia, że często kupuje losy, ale często zapomina o ich sprawdzeniu. Pewnego dnia do miasta przyjechał jego ojciec z odwiedzinami. Gdy zobaczył stertę kuponów postanowił sprawdzić liczby. Kto wie czy Patel kiedykolwiek dowiedziałby się o wygranej, gdyby nie jego ojciec. W między czasie mogłoby wygasnąć prawo do odbioru pieniędzy.

Patel wybrał już rodzaj wypłaty (co roku do końca życia zamiast 20 letniej mniejszej wypłaty) i zamierza pieniądze wykorzystać do zapłacenia rachunków, a potem do małych inwestycji. Może polegać na tych pieniądzach do końca życia i to dało mu poczucie bezpieczeństwa.

Lucky for Live to gra, która kosztuje 2 dolary, a można wygrać wieloletnią wypłatę. Wygrana Patela jednak nie była najwyższa bo nie trafił jednej liczby. Za trafienie wszystkich numerów wygrywa się tysiąc dolarów wypłacane codziennie do końca życia!

Źródło: https://www.lotterypost.com/news/321132


Komentarze:

Avatar użytkownika Wiktoria
Wiktoria04.07.2018 16:16:44

Niezła historia, czas chyba przejrzeć kupony w szufladzie :D

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj