Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 150 000 000 zł

Kierowca Ubera wygrywa na loterii dzięki kuponowi od pasażera

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2018, , Udostępnij:

Kierowca Ubera pracujący w Kolorado otrzymał od pasażera napiwek w formie kuponu Lotto, który ostatecznie przyniósł mu 140 tys. dolarów wygranej.

Mężczyzna zidentyfikowany jako James P. powiedział, że jeden z pasażerów, którego niedawno wiózł podarował mu w formie napiwku kupon zdrapkę "Super Special Ultimate Bingo" wartą 5 dolarów. Jednak nie od razu wygrał wielkie pieniądze. Zdrapka Lotto przyniosła mu wygraną w postaci 30$, które nastepnie wydał na następne sześć sztuk tego samego rodzaju.

Passę tę kontynuował dalej, kupując to coraz więcej zdrapek tylko ze zwrotu. W końcu opłaciło się. Sześć tygodni później trafił na wygrywającą zdrapkę, która dała mu aż 140,000$.

Mieszkaniec Kolorado planuje przekazać część pieniędzy rodzicom, a część przeznaczyć na naprawę samochodu. James miał okazję przewozić osobę, która dała mu kupon kilka razy, ale nie widział jej od czasu wygranej. Ma nadzieje, że w końcu go znajdzie i opowie mu tę historię.

Bingo i jego podobieństwo do Keno?

Gra bingo ma opinię bycia pierwowzorem wielu gier liczbowych, a także zdrapek. Gra liczbowa Keno mogła powstać co prawda wczęsniej od Bingo, ale tutaj nie ma konsensusu naukowego. Wspomniana w artykule zdrapka "Super Special Ultimate Bingo" jest właśnie taką imitacją Bingo w formie ścieralnego kartonika.

Źródło: sports.yahoo.com


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj