Eurojackpot: 440 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł

Okres promocyjny Multi Multi w grze na 7 liczb oraz koniec Bonusa!


Opublikowano: 14.05.2018,

Okres promocyjny Multi Multi w grze na 7 liczb oraz koniec Bonusa!

W internecie oraz telewizji można już znaleźć reklamy dotyczące nowej promocji Multi Multi promowane marką bohatera filmowego - Zorro. O co w tej nowej promocji właściwie chodzi?

Strona oficjalna gry multimulti.pl ma nową szatę graficzną. Znajdziemy na niej Zorro, który swoją szablą zaznacza liczby na kuponie Multi Multi. Ale czy sposób promowanie to jedyna zmiana? Według moich dociekań - nie.

W internecie można znaleźć zdjęcia wytycznych dla sprzedawców produktów lotto. Wynika z nich, że czekają nas niemałe zmiany w grze MM, która posiada wiele możliwości gry ze względu na wybór obstawianych liczb (max 10, ale można grać nawet na jedną kulkę). Zasady tej gry powodują, że niektóre opcje są opłacalniejsze od pozostałych.

W okresie promocyjnym od 21 maja 2018 do 27 maja 2018 w przypadku wybory gry na 7 skreśleń, wszystkie potencjalne wygrane zostaną podwojone!

Promocja jest o tyle ciekawa, że wśród graczy panuje dość zgodna opinia o największej opłacalności gry na 7 liczb.

Dodatkową zmianą w Multi Multi jest koniec naliczania bonusa od 21.05.2018. Ostatni bonus zostanie doliczony do pierwszej zanotowanej wygranej 10/10 po tej dacie.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj