Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 150 000 000 zł

Okres promocyjny Multi Multi w grze na 7 liczb oraz koniec Bonusa!

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2018, , Udostępnij:

W ramach promocji Multi Multi, którą obecnie promuje Zorro, dostępne są także bonusy Multi Multi. Jednym z bonusów jest tzw. Bonus Multi Multi, który pozwala na zdobycie dodatkowych pieniędzy za trafienie wszystkich 10 liczb.

Strona oficjalna gry multimulti.pl ma nową szatę graficzną. Znajdziemy na niej Zorro, który swoją szablą zaznacza liczby na kuponie Multi Multi. Ale czy sposób promowania gry to jedyna zmiana?

W internecie można znaleźć zdjęcia wytycznych dla sprzedawców produktów lotto. Wynika z nich, że czekają nas niemałe zmiany w grze MM, która posiada wiele możliwości gry ze względu na wybór obstawianych liczb (max 10, ale można grać nawet na jedną kulkę). Zasady tej gry powodują, że niektóre opcje są opłacalniejsze od pozostałych.

W okresie promocyjnym od 21 maja 2018 do 27 maja 2018 w przypadku wybory gry na 7 skreśleń, wszystkie potencjalne wygrane zostaną podwojone!

Promocja Multi Multi jest o tyle ciekawa, że wśród graczy panuje dość zgodna opinia o największej opłacalności gry na 7 liczb.

Dodatkową zmianą w Multi Multi jest koniec naliczania bonusa od 21.05.2018. Ostatni bonus został doliczony do pierwszej zanotowanej wygranej 10/10 po dacie końcowej. Był to system, w którym gracze otrzymywali bonusowe pieniądze za trafienie wybranej liczby na kuponie Multi Multi. Bonus mógł wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych.

Decyzja o wycofaniu Bonusu Multi Multi wywołała mieszane reakcje wśród graczy. Niektórzy z nich byli rozczarowani, ponieważ bonusowe pieniądze były dla nich zachętą do gry. Inni gracze z kolei cieszyli się z nowej promocji, która pozwala na większe szanse na podwojenie wygranej.

Choć Bonus Multi Multi już nie istnieje, gra Multi Multi nadal cieszy się dużą popularnością w Polsce. Możliwość obstawiania od 1 do 10 liczb oraz różne opcje obstawiania czynią tę grę atrakcyjną dla szerokiego grona graczy.


Komentarze:

Avatar użytkownika skrypter
skrypter13.10.2023 18:18:46

Szczerze to wolałem bonus. Dzięki temu gra multilotek miała coś na wzór kumulacji z innych gier liczbowych. Przejście na okresy promocyjne to pomyłka!! Nie zachęca zupełnie graczy do zawierania zakładów...

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj