Kumulacja Lotto: 3 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 220 000 000 zł

Pracownik fabryki w UK wygrał 71 mln funtów w Euromillions!

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019, , Udostępnij:

Pracownik fabryki w Wielkiej Brytanii, który wygrał tę niesamowitą kwotę pieniędzy przyznał, że niesamowicie mu te pieniądze pomogą w życiu.

Goodchild, który ma 58 lat na karku był jedynym, który trafił wszystkie liczby w piątek w losowaniu EuroMillions, loterii bardzo podobnej do Eurojackpot, organizowanej w niektórych krajach Europy. Po wieloletniej pracy w metalurgii (24 lata) w końcu może pójść na emeryturę i godnie żyć.

Wygrana Goodchilda jest piętnastą z kolei największą wygraną w Wielkiej Brytanii. Swój los kupił w małym sklepie i sprawdzając wyniki pomyślał, że pewnie i tak jest jednym z wielu ludzi, którzy podzielą wygraną. Pomimo wyraźnego dźwięku wygranej z aplikacji do sprawdzania wyników, musiał kilkukrotnie się upewniać by uwierzyć, że jest jedynym wygranym tego dnia.

W wielkiej radości zadzwonił do swoich rodziców by pochwalić się nowiną, uważa, że do tej pory chyba nie zrozumieli jak dużo pieniędzy wygrał. Goodchild powiedział wprost, że nie jest jednym z tych, którzy powiedzą, że wygrana ich nie zmieni. Zamierza z niej korzystać intensywnie - kupi luksusowy dom i będzie podróżować. Dodatkowo, będzie mógł pomóc swoim rodzicom, którzy całe życie o niego dbali.

Przypomnijmy numery z piątkowego losowania Euromillions: 3, 15, 24, 42, 46, oraz numer Lucky Star 9 i 12.

Źródło: national-lottery.co.uk


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj