Kumulacja Lotto: 7 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 110 000 000 zł

Były piłkarz Chelsea trafił szóstkę w UK Lotto

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2015, , Udostępnij:

Środkowy Chelsea, który zarabiał tylko 25 funtów tygodniowo, grając profesjonalnie w piłkę nożną w latach pięćdziesiątych, zgarnął niedawno kumulację 5,5 mln funtów w Lotto. Terry Bradbury grał razem z takimi piłkarzami jak Jimmy Greaves czy Terry Venables.

Pan Bradbury ma obecnie 75 lat i grał także w Southend United oraz Wrexham. W sobotę udało mu się wygrać dokładnie 5 517 016 funtów w sobotnim losowaniu UK Lotto na Wyspach. Razem z żoną planowali kupno willi w Hiszpanii. Obecnie para ta mieszka w Buxton i w rozmowach z reporterami zawsze powtarzają, że wygraną przeznaczą na zapewnienie przyszłości swoim czterem synom. Mają też 9 wnuków, więc będzie komu pomóc.

Dzięki tym pieniądzom Państwo Bradbury zrozumieli, jakie to cudowne uczucie wiedząc, że ich rodzina nie będzie miała problemów z zapewnieniem sobie dobrobytu. Wszystko to dzięki trafieniu wszystkich sześciu wylosowanych liczb. Ciekawe zrządzenie losu dla byłego gracza, który dostawał maksymalnie 25 funtów tygodniowo podczas kariery zawodowej. Pytany co sądzi o tym, że teraz piłkarze zarabiają 40 razy więcej, mówi: za taką kasę, to nic, tylko grać w nogę.

Źródło: Bbc.com - Ex-footballer Terry Bradbury scoops Lotto jackpot


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj