Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Dziewczyna zakazała mu kupowania zdrapek, a on wygrał 1 mln $ w zdrapce 50X Cash

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015, , Udostępnij:

Pewien gracz musi się chować przed swoją dziewczyną, bo obiecał, że więcej już nie będzie marnował pieniędzy na zdrapki lotto.

Po zignorowaniu zakazu od partnerki wygrał milion dolarów w zdrapce. W tym momencie myślał, że dostanie zawału serca, był w takim szoku. Wygrał te pieniądze, bo postanowił jeszcze raz zaryzykować, kładąc na szali swój związek.

Jest to historia mężczyzny z Livonia w USA, który chciał pozostać anonimowym, a organizator uwzględnił jego prośbę. Jedną z jego wygrywających liczb była 27. To właśnie pod nią na warstwie ścieralnej znalazł kwotę 1 mln $.

Jak to zazwyczaj bywa, kupił swoją zdrapkę na stacji paliw. Ale mało by brakowało, a by do tego nie doszło. Szczęście zawdzięcza awarii automatycznej drukarki paragonów. Z tego powodu musiał się udać do kasy stacji, aby zapłacić. Przy okazji wziął jedną zdrapkę o nazwie 50X The Cash ticket, która kosztuje 10 $. Wygrał kwotę 100 tys. razy większą.

Teraz szczęśliwy gracz planuje europejskie wakacje i śmieje się, że być może następnym razem jego partnerka nie będzie tak sceptyczna odnośnie zdrapek Lotto.

Źródło: Abcnews.go.com - Man Ignores Girlfriend's Warnings About Lottery and Buys Winning Ticket


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj