Eurojackpot: 210 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Dziewczyna zakazała mu kupowania zdrapek, a on wygrał 1 mln $ w zdrapce 50X Cash

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015, , Udostępnij:

Siedzi sam w zamkniętej, ciemnej łazience i po cichutku zdrapuje kupon zdrapki lotto z Michigan lottery. Musi się chować przed swoją dziewczyną, bo obiecał, ze więcej już nie będzie marnował pieniędzy na zdrapki.

Zignorował zakaz swojej ukochanej i zdrapuje los zdrapkę. Nagle jego oczom ukazują się cyfry, które mogą odmienić jego życie, a akt nieposłuszeństwa okazać się zbawieniem. Wygrał milion dolarów. W tym momencie myślał, że dostanie zawału serca, był w takim szoku. Wygrał te pieniądze bo postanowił jeszcze raz zaryzykować, kładąc na szali swój związek.

Jest to historia mężczyzny z Livonia w USA, który chciał pozostać anonimowym, a organizator uwzględnił jego prośbę. Jedną z jego wygrywających liczb była 27. To właśnie pod nią znalazł kwotę 1 mln $. Ten mechanizm znamy z polskich zdrapek. W niektórych z nich najpierw zdrapujesz pole z liczbami, które trzeba następnie znaleźć w polu niżej. Jeśli znajdziesz jedną ze swoich liczb wygrywasz przypisaną kwotę. Wygrany musiał wielokrotnie czytać zasady loterii w internecie ponieważ nie mógł uwierzyć, że stał się milionerem.

Jak to zazwyczaj bywa, kupił swoją zdrapkę na stacji paliw. Ale mało by brakowało, a by do tego nie doszło. Szczęście zawdzięcza awarii automatycznej drukarki paragonów. Z tego powodu musiał się udać do budynku, aby zapłacić. Przy okazji wziął jedną zdrapkę o nazwie 50X The Cash ticket, która kosztuje 10 $. Wygrał kwotę 100 tys. razy większą. Jednak teoretycznie, bo dostałby milion dolarów gdyby zdecydował się na wieloletnie wypłaty co miesiąc. Loterie w USA mają różne sposoby wypłaty, przy czym natychmiastowa wygrana jest mniejsza. Dlatego dostał tylko 634 517 $, ale natychmiastowo wypłacone.

Teraz planuje europejskie wakacje i śmieje się, że być może następnym razem jego partnerka nie będzie tak sceptyczna odnośnie zdrapek. Jednak do tego czasu nic większego nie wygrał, jedynie drobne kwoty ze zdrapek. Swoją zdrapkę wartą milion $ zakupił za 2 zdrapki wygrywające po 5 $.

Źródło: Abcnews.go.com - Man Ignores Girlfriend's Warnings About Lottery and Buys Winning Ticket


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj