Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł

Myślał, że wygrał 14 milionów złotych


Opublikowano: 22.05.2015,

Myślał, że wygrał 14 milionów złotych

Takiego dziwnego przypadku nie życzymy nikomu. Co byś zrobił gdybyś w jednej chwili myślał, że całkowicie odmieniło się Twoje życie za sprawą wielkiej wygranej w Lotto, a po chwili okazałoby się, że to nieprawda?! Z takim losem muszą borykać się ludzie, którzy znaleźli rzekomo zwycięski los.

Chodzi o niebagatelną sumę 14 000 000 zł, która była do wygrania tego dnia. Kupon trafił do rodziny z Katowic w przedziwny sposób, być może był to głupi żart? Kobieta znalazła gazetę w parku i przyniosła ją do domu, po czym jej córka znalazła w niej kupon Lotto. Po sprawdzeniu liczb okazało się, że są to te wygrywające. W punkcie Lotto okazało się, że kupon nie działa czyli jest sfałszowany. Kto dopuścił się takiego makabrycznego żartu, czy może ktoś liczył na wygraną za pomocą sfałszowanego kuponu? W oddziale Totalizatora potwierdzono, że kupon nie jest autentyczny, a sprawą zajmie się policja w Katowicach.

Czy kupon łatwo podrobić

Kupon pomimo, że wygląda dość prosto jest zabezpieczony kodem kreskowym, przyznawanym przez lottomat podczas zakupu. Nie ma więc sposobu, aby oszukać maszynę, która sprawdza jego autentyczność porównując kod z tym w bazie systemu informatycznego. Jednak jak się okazało spreparowanie kuponu może łatwo oszukać ludzkie oko i wyrządzić szkody zarówno w psychice jak i materialne, gdy uwierzy się w wygraną na loterii.

Zagrożenia z chwalenia się kuponem

Sytuacja jest nieciekawa, kiedy myślisz, że wygrałeś i pochwalisz się innym.. Zazwyczaj taki przypływ gotówki powoduje, że urządzamy wielką, suto zastawioną imprezę i zapraszamy kogo się da, biorąc kredyt bo i tak mamy o wiele więcej w zanadrzu. Historia ludzi, którzy wygrali w Lotto wielokrotnie pokazało, że nawet naprawdę wygrywając nie warto szaleć z wydawaniem pieniędzy. Warto chwilę się zastanowić, a ewentualne wydatki planować dopiero po załatwieniu formalności z wygraną. Po co narażać się na problemy? Jednak wiadomo - najtrudniej jest powstrzymać radość i podniecenie, które powoduje taki ciąg zdarzeń, które mogą mieć przykre konsekwencje w szybkiej utracie całego majątku.

Najważniejsze - opanowanie i ostrożność

Chociaż wielka wygrana spotka niewielu z nas (statystyka i prawdopodobieństwo jest nieubłagane) to jednak w razie czego pamiętajmy o spokoju. Nie dzielmy się tą informacją z nikim poza najbliższym partnerem. Na wydawanie pieniędzy i planowanie przyszłości przyjdzie czas. Warto ochłonąć i zainwestować w dostatnie życie. Ponieważ nawet mały milion złotych w Lotto może ustawić życie, gdy je mądrze rozegrasz Graczu!


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj