Eurojackpot: 190 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Myślał, że wygrał 14 milionów złotych


22.05.2015,


Myślał, że wygrał 14 milionów złotych

Takiego dziwnego przypadku nie życzymy nikomu. Co byś zrobił gdybyś w jednej chwili myślał, że całkowicie odmieniło się Twoje życie za sprawą wielkiej wygranej w Lotto, a po chwili okazałoby się, że to nieprawda?! Z takim losem muszą borykać się ludzie, którzy znaleźli rzekomo zwycięski los.

Chodzi o niebagatelną sumę 14 000 000 zł, która była do wygrania tego dnia. Kupon trafił do rodziny z Katowic w przedziwny sposób, być może był to głupi żart? Kobieta znalazła gazetę w parku i przyniosła ją do domu, po czym jej córka znalazła w niej kupon Lotto. Po sprawdzeniu liczb okazało się, że są to te wygrywające. W punkcie Lotto okazało się, że kupon nie działa czyli jest sfałszowany. Kto dopuścił się takiego makabrycznego żartu, czy może ktoś liczył na wygraną za pomocą sfałszowanego kuponu? W oddziale Totalizatora potwierdzono, że kupon nie jest autentyczny, a sprawą zajmie się policja w Katowicach.

Czy kupon łatwo podrobić

Kupon pomimo, że wygląda dość prosto jest zabezpieczony kodem kreskowym, przyznawanym przez lottomat podczas zakupu. Nie ma więc sposobu, aby oszukać maszynę, która sprawdza jego autentyczność porównując kod z tym w bazie systemu informatycznego. Jednak jak się okazało spreparowanie kuponu może łatwo oszukać ludzkie oko i wyrządzić szkody zarówno w psychice jak i materialne, gdy uwierzy się w wygraną na loterii.

Zagrożenia z chwalenia się kuponem

Sytuacja jest nieciekawa, kiedy myślisz, że wygrałeś i pochwalisz się innym.. Zazwyczaj taki przypływ gotówki powoduje, że urządzamy wielką, suto zastawioną imprezę i zapraszamy kogo się da, biorąc kredyt bo i tak mamy o wiele więcej w zanadrzu. Historia ludzi, którzy wygrali w Lotto wielokrotnie pokazało, że nawet naprawdę wygrywając nie warto szaleć z wydawaniem pieniędzy. Warto chwilę się zastanowić, a ewentualne wydatki planować dopiero po załatwieniu formalności z wygraną. Po co narażać się na problemy? Jednak wiadomo - najtrudniej jest powstrzymać radość i podniecenie, które powoduje taki ciąg zdarzeń, które mogą mieć przykre konsekwencje w szybkiej utracie całego majątku.

Najważniejsze - opanowanie i ostrożność

Chociaż wielka wygrana spotka niewielu z nas (statystyka i prawdopodobieństwo jest nieubłagane) to jednak w razie czego pamiętajmy o spokoju. Nie dzielmy się tą informacją z nikim poza najbliższym partnerem. Na wydawanie pieniędzy i planowanie przyszłości przyjdzie czas. Warto ochłonąć i zainwestować w dostatnie życie. Ponieważ nawet mały Lotto plus">milion złotych w Lotto może ustawić życie, gdy je mądrze rozegrasz Graczu!


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Rekordowy Eurojackpot - 90 mln euro rozbity w Czechach!
Nowszy artykuł: Dzisiaj 7 000 000 zł w kumulacji Lotto
kalendarz lotto

Reklama

NewsyWypłata wygranej na kartę płatniczą lub konto w ofercie punktów Lotto!

Po pozytywnych testach, wygrane Lotto będzie można w.. | 16.09.2019


Wrześniowa promocja w Multi Multi na 7 skreśleń (2019)

W dniach od 10.09.2019 do 12.09.2019 wygrane w grze Multi Multi na 7 skreśleń b.. | 09.09.2019


Multi Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi przez internet na gry.lotto... | 17.07.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl