Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Rodzina myślała, że wygrali 14 milionów złotych w Lotto

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2015, , Udostępnij:

Członkowie pewnej rodziny z Katowic myśleli, że całkowicie odmieniło się ich życie za sprawą wielkiej wygranej w Lotto. Jednak okazało się, że to nieprawda, bo zakład był podrobiony.

Chodzi o niebagatelną sumę 14 000 000 zł, która była do wygrania tego dnia. Kupon trafił do rodziny z Katowic w przedziwny sposób. Kobieta znalazła gazetę w parku i przyniosła ją do domu, po czym jej córka znalazła w niej kupon Lotto. Po sprawdzeniu liczb okazało się, że są to te wygrywające. W punkcie Lotto okazało się, że kupon po włożeniu do lottomatu nie działa, czyli jest sfałszowany. W oddziale Totalizatora potwierdzono, że kupon nie jest autentyczny, a sprawą zajmie się policja w Katowicach.

Kto podrobił kupon Lotto dla żartu, i czy łatwo to zrobić?

Kupon, pomimo że wygląda dość prosto, jest zabezpieczony kodem kreskowym, drukowanym przez lottomat podczas zakupu. Nie ma więc sposobu, aby oszukać maszynę, która sprawdza jego autentyczność w bazie systemu informatycznego. Jednak jak się okazało, spreparowany kupon może łatwo oszukać ludzkie oko i wyrządzić szkody psychiczne i materialne.

Zagrożenia z chwalenia się kuponem Lotto

Historia ludzi, którzy wygrali w Lotto wielokrotnie pokazała, że nawet naprawdę wygrywając nie warto szaleć z wydawaniem pieniędzy. Warto chwilę się zastanowić, a ewentualne wydatki planować dopiero po załatwieniu formalności z wygraną. Jednak wiadomo, że najtrudniej jest powstrzymać radość i podniecenie, które powoduje taki ciąg zdarzeń, które mogą mieć przykre konsekwencje w szybkiej utracie całego majątku. Nigdy nie chwal się wygraną na loterii!

Wielka wygrana w Lotto spotka niewielu z nas (statystyka i prawdopodobieństwo jest nieubłagane), to w razie czego pamiętajmy o spokoju (co robić po wygraniu w Lotto). Nie dzielmy się tą informacją z nikim poza najbliższym partnerem. Na wydawanie pieniędzy i planowanie przyszłości przyjdzie czas. Warto ochłonąć i zainwestować w dostatnie życie.

Źródło: Katowice.policja.gov.pl - Myśleli, że wygrali 14 mln zł w Lotto. Kupon okazał się fałszywy


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj