Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Jak wygrana zmieniła życie pracownika fabryki w UK


04.05.2015,


Jak wygrana zmieniła życie pracownika fabryki w UK

Wyniki narodowego Lotto z Wielkiej Brytanii (National Lottery) były bardzo szczęśliwe dla Thomasa Dunninga i jego partnerki Giny Meikle, bo dzięki nim wygrali 8 milionów funtów. Jest to około 44 milionów złotych.

Jak to bywa w zagranicznych loteriach, w internecie można znaleźć fotkę wygranego z wielkim czekiem siedzącego w pięknym nowym samochodzie. Thomas pochodzi z Falkirk, miasta zamieszkanego przez prawie 150 tys. ludzi w Szkocji. Po wygranej postanowił porzucić pracę w fabryce.

Dokładna kwota wygranej tej szczęśliwej pary wyniosła 7 864 529 funtów i spowodowała wielki szok w sobotnie losowanie. Thomas nawet nie był świadomej wygranej, kiedy zamierzał już iść spać dostał telefon od znajomej. Znała ona liczby, jakie wysyła co tydzień i poinformowała go o wygranej w krótkich żołnierskich słowach - "Włącz tv, właśnie wygrałeś". Skończyło się na tym, że nie przespali ani minuty tej nocy.

Teraz kiedy para jest już milionerami postanowili zwolnić się z ciężkiej pracy w fabryce żywności, w której spędzili 15 lat. W planach mają zakupienie domu z najwyższej półki oraz dobrego samochodu. Jest to trochę surrealistyczna sytuacja, kiedy życie za sprawą pieniędzy obraca się o 180 stopni, jednak Thomas w wywiadach zapewniał, że taka kasa nie zmieni go jako człowieka. Jego koledzy z pracy też nie byli zbytnio zazdrośni, wręcz przeciwnie byli bardzo szczęśliwi, że dotknęło to jednego z nich. W niedzielę po losowaniu, jak każdego dnia, Thomas udał się do pracy, z wygrywającym kuponem w kieszeni. Już w poniedziałek złożył rezygnację. Nie sposób tu nie przywołać reklamy polskiego lotto, w której pracownik po wygranej spóźnia się do pracy i pytany i przyczynę spóźnienia stwierdza.. teraz to mi to lotto.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: W kumulacji Lotto juz 15 000 000 zł
Nowszy artykuł: Kumulacja 14,75 mln zł rozbita w Lublinie!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyListopad zaczyna się od wygranych w Eksta Pensji i Lotto Plus!

Od dużych wygranych w Lotto Plus oraz Ekstra Pensji p.. | 05.11.2018


Wracają Zakłady Specjalne Lotto w dniach od 11 października do 10 listopada 2018!

Po dziesięciu lat wraca gra liczbowa Zakłady Specjalne! Ile będzie kosztować z.. | 06.10.2018


Graj w Lotto i wygrywaj - nowa promocja od 30 sierpnia!

Loteria promocyjna podobna do loteriady, dostępna dla Graczy kupujących zakłady.. | 03.09.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl