Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Jak wygrana w UK Lotto zmieniła życie pracownika fabryki

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2015, , Udostępnij:

Wyniki narodowego Lotto z Wielkiej Brytanii (National Lottery) były bardzo szczęśliwe dla Thomasa Dunninga i jego partnerki Giny Meikle, bo dzięki nim wygrali 8 milionów funtów.

W internecie można znaleźć fotkę wygranego z wielkim czekiem w ręce, siedzącego w pięknym nowym samochodzie. Thomas, bo o nim mowa, pochodzi z Falkirk, szkockiego miasta zamieszkanego przez prawie 150 tys. ludzi. Po wygranej postanowił porzucić pracę w fabryce.

Dokładna kwota wygranej tej szczęśliwej pary wyniosła 7 864 529 funtów i spowodowała wielki szok podczas sobotniego losowania liczb. Thomas nawet nie był świadomej wygranej, kiedy odebrał telefon od znajomej. Znajoma znała liczby, jakie Thomas wysyła co losowanie i poinformowała go o wygranej w krótkich żołnierskich słowach - Włącz tv, właśnie wygrałeś.

Para milionerów postanowiła zwolnić się z ciężkiej pracy w fabryce żywności, w której spędzili ostatnie 15 lat. W planach mają zakupienie luksusowego domu, oraz dobrego samochodu. Jest to trochę surrealistyczna sytuacja, kiedy życie za sprawą pieniędzy obraca się o 180 stopni. Thomas w wywiadach zapewniał, że takie pieniądze nie zmienią go jako człowieka. Jego koledzy z pracy też nie byli zbytnio zazdrośni, wręcz przeciwnie byli bardzo szczęśliwi, że dotknęło to jednego z nich. W niedzielę po losowaniu, jak każdego dnia, Thomas udał się do pracy, z wygrywającym kuponem w kieszeni. Już w poniedziałek złożył wypowiedzenie umowy o pracę. Nie sposób tu nie przywołać reklamy polskiego Lotto, w której pracownik po wygranej spóźnia się do pracy i pytany i przyczynę spóźnienia stwierdza... a teraz to mi to Lotto!

Źródło: national-lottery.co.uk


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj