Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Jak kupić wygrywającą zdrapkę Lotto?


Opublikowano: 03.06.2015,

gracz zdrapuje zdrapkę Lotto

Zdrapki w Polsce cieszą się równi dużą popularnością co gry liczbowe. Kupujemy je na potęgę, licząc na szybki zarobek, albo chociaż zwrot wydanych pieniędzy. Jednak wiadomo, że to tylko loteria i nie każdy może wygrywać. A może są jakieś sposoby, żeby wygrać świadomie?

Aktualny ranking wygrywających zdrapek według szansy trafienia.

Monitoruj statystyki sprzedanych i wygranych zdrapek

Zdrapki są produkowane w pewnej ustalonej z góry ilości, i ta się nie może zmienić w czasie trwania zdrapki lotto. Mogą się pojawić nowe edycje zdrapki, ale wtedy będą to zupełnie oddzielne transze. Obecnie na rynku jest około kilkudziesięciu zdrapek. Jak wybrać te dla siebie i jakie musisz mieć informacje, żeby chociaż trochę zwiększyć szanse na wydrapanie pieniędzy? O cenach napiszemy w następnym akapicie, a skupmy się na prawdopodobieństwu i jak je przechytrzyć. Przykładowa transza zdrapek to nakład sześciu, ośmiu, czy też 10 milionów sztuk. Zależnie od ceny zdrapki można wygrać po kilka nagród w setkach tysięcy złotych, kilkudziesięciu po kilkadziesiąt i tysiące po kilka złotych. Tutaj warto monitorować:

- ile nagród zostało do wydrapania,
- do kiedy trwa zdrapka,
- czy w kolekturach jest coraz mniej zdrapki do kupienia.

Analizując te elementy, zwiększasz swoje szanse na wydrapanie czegoś, ale wymaga to cierpliwości. Musisz szukać zdrapek, które mają przykładowo:

- relatywnie dużo pozostałych wygranych,
- są długo w sprzedaży,
- zaczynają znikać z kolektur,
- niedługo kończy się ich czas w dopuszczeniu do sprzedaży.

Aby znaleźć te informacje, udaj się do naszego działu ze zdrapkami. Tam podawane są informacje o każdej zdrapce w obiegu. Informujemy was o ciekawych zdrapkach, abyście mogli zwiększyć szansę na wygraną.


Komentarze:

Avatar użytkownika Wiktoria
Wiktoria2016-07-07 16:04:15

Od niedawna są zdrapki nawet za 20 zł, anie jak w artykule za dychę. Za granicą są nawet po stówę

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj