Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

Jak kupić wygrywającą zdrapkę?


03.06.2015,


gracz zdrapuje zdrapkę Lotto

Zdrapki w Polsce cieszą się równi dużą popularnością co gry liczbowe. Kupujemy je na potęgę, licząc na szybki zarobek, albo chociaż zwrot wydanych pieniędzy. Jednak wiadomo, że to tylko loteria i nie każdy może wygrywać. A może są jakieś sposoby, żeby wygrać świadomie?

Aktualny ranking wygrywających zdrapek możesz łatwo sprawdzić na stronie: zdrapki.

Monitoruj statystyki sprzedanych i wygranych zdrapek

Zdrapki są produkowane w pewnej ustalonej z góry ilości, i ta się nie może zmienić w czasie trwania zdrapki. Mogą się pojawić nowe edycje zdrapki, ale wtedy będą to zupełnie oddzielne transze. Obecnie na rynku jest około kilkudziesięciu zdrapek. Jak wybrać te dla siebie i jakie musisz mieć informacje, żeby chociaż trochę zwiększyć szanse na wydrapanie pieniędzy? O cenach napiszemy w następnym akapicie, a skupmy się na prawdopodobieństwu i jak je przechytrzyć. Przykładowa transza zdrapek to nakład sześciu, ośmiu, czy też 10 milionów sztuk. Zależnie od ceny zdrapki można wygrać po kilka nagród w setkach tysięcy złotych, kilkudziesięciu po kilkadziesiąt i tysiące po kilka złotych. Tutaj warto monitorować:

- ile nagród zostało do wydrapania,
- do kiedy trwa zdrapka,
- czy w kolekturach jest coraz mniej zdrapki do kupienia.

Analizując te elementy, zwiększasz swoje szanse na wydrapanie czegoś, ale wymaga to cierpliwości. Musisz szukać zdrapek, które mają przykładowo:

- relatywnie dużo pozostałych wygranych,
- są długo w sprzedaży,
- zaczynają znikać z kolektur,
- niedługo kończy się ich czas w dopuszczeniu do sprzedaży.

Aby znaleźć te informacje, udaj się na stronę lotto.pl do naszego działu ze zdrapkami. Tam podawane są informacje o każdej zdrapce w obiegu. My na stronie także będziemy informować o ciekawych okazjach. Taką okazją jest zdrapka Pisanka 308, której sprzedaż trwa tylko do 5 czerwca! Jest prawie niedostępna w kolekturach, co oznacza, że losów jest mało, a wśród tych losów zostało aż 6 wygranych po 7 000 zł i ponad tysiąc innych kwot. Dodatkowo kosztuje ona 1 zł. Miłych poszukiwań w kolekturach - masz dwa dni!

Koszt zdrapek

Zdrapki za złotówkę są chętnie kupowane ze względu na cenę. Jednak w nich nagrody są o wiele mniejsze. Istnieją za to zdrapki za 2 zł, 5 zł czy nawet 10 zł. W tych najdroższych można wygrać pensję przez wiele lat. Zdrapki mają wiele motywów kolorystycznych jak i kształtów czy sposobów drapania.

Ostatnie wysokie wygrane w zdrapkach

20 maja padła wygrana o wartości 69 999 zł w zdrapce Neonowe 9 za w Skarżysku-Kamiennej. Zostały jeszcze 4 takie wygrane w puli sprzedaży. Także w maju padła Ekstra Pensja 100 000 zł wraz z comiesięczną wypłatą 3 000 zł przez 32 miesiące. Stało się to w Łapach. Do wygrania są jeszcze 3 wygrane. W Tychach ktoś wydrapał 10 000 zł w zdrapce Kocham Cię. I jeszcze w zdrapce Super 7 trafiono 77 777 zł, a więc do wygrania zostają jeszcze 4 takie nagrody.


Komentarze:

Avatar użytkownika Wiktoria
Wiktoria2016-07-07 16:04:15

Od niedawna są zdrapki nawet za 20 zł, anie jak w artykule za dychę. Za granicą są nawet po stówę

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj