Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 150 000 000 zł

Hydraulik wygrywa 136 mln $ w Powerball

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2015, , Udostępnij:

Niedawno świat obiegł filmik, na którym Anthony trzyma gigantyczny wygrywający los Powerball'a. Podczas wywiadu tłumaczy, jak zakupił blankiet i jak niewiele brakowało, a nigdy nie dowiedziałby się o wygranej. Porzucił on kupon, ponieważ myślał, że kumulacja została zgarnięta przez jakiegoś nauczyciela.

Anthony Perosi pochodzi z Staten Island w USA. Swój kupon zakupił w drodze do pracy 14 marca, kiedy zatrzymał się w sklepie, w którym zawsze kupuje losy na tę popularną w USA loterię. Jakiś czas później zdarzyło mu się być w pubie, gdzie usłyszał od barmana, że losowanie już się odbyło i kumulację 136 milionów $ zgarnął jakiś nauczyciel.

Bohater naszej historii zawsze wybiera do gry liczby losowo, a wszystkie kupony przypina na tablicy w swojej piwnicy. 6 tygodni po opisywanych zdarzeniach udał się do tej piwnicy ponieważ miał problemy z samochodem. Jako że miał trochę czasu, wziął kupony do sprawdzenia liczb na komputerze, przy okazji przypominając sobie, że właściwie nie widział w gazecie, ani w wiadomościach informacji o tym, aby ktoś wygrał. Pierwszy kupon, jaki sprawdził okazał się być wygrywającym miliony dolarów. Jak sam opowiada w filmie:

Spojrzałem na komputer, potem na kupon. Potem znowu na kupon i na komputer. Chciałem nabrać powietrza do płuc, ale nie mogłem zrobić żadnego oddechu. Myślę, mam zawał i moje serce stanęło. Dobrze, ze chociaż mam w ręku kupon, to będą wiedzieli, dlaczego umarłem

Zaraz po tym wpadł w mantrę i zaczął chodzić po pokoju w kółko, śledzony przez swoje trzy psy. Wziął telefon i zadzwonił do swojego 27-letniego syna, żeby natychmiast przyjechał. Sprawdzili zakład wspólnie i popłakali się kiedy okazało się, że są multimilionerami. Pan Perosi podzielił się wygraną z synem, który po wypłacie, która jest zawsze publiczna, odszedł z czekiem na ponad 16 mln $ po odjęciu podatków. Oboje mają zamiar dalej pracować po wygranej, ale być może już nie tak ciężko - stwierdził Anthony. Tak naprawdę nie ma nic szczególnego, co chciałby kupić za takie duże pieniądze z Powerball, na pewno wymieni sobie telefon komórkowy, bo jego poprzedni zapchał się wiadomościami tekstowymi.

Źródło: Powerball.com - $136,000,000 Winning Powerball Ticket Left Pinned to Basement Wall for Six Weeks


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj