Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Hydraulik wygrywa 136 mln $ w Powerball


08.06.2015,


Hydraulik wygrywa 136 mln $  w Powerball

Niedawno świat obiegł filmik,na którym Anthony trzyma gigantyczny wygrywający los Powerball'a. Podczas wywiadu tłumaczy, jak zakupił blankiet i jak niewiele brakowało, a nigdy nie dowiedziałby się o wygranej. Porzucił on kupon, ponieważ myślał, że kumulacja została zgarnięta przez jakiegoś nauczyciela.

Anthony Perosi pochodzi z Staten Island w USA. Swój kupon zakupił w drodze do pracy 14 marca, kiedy zatrzymał się w sklepie, w którym zawsze kupuje losy na tę popularną w USA loterię. Jakiś czas później zdarzyło mu się być w pubie, gdzie usłyszał od barmana, że losowanie już się odbyło i kumulację 136 milionów $ zgarnął jakiś nauczyciel. W związku z tym Anthony zapomniał o swoim kuponie - bo i tak nie wygrał głównej nagrody - więc po co sobie zawracać głowę?.

Bohater naszej historii zawsze wybiera do gry liczby losowo, a wszystkie kupony przypina na tablicy w swojej piwnicy. 6 tygodni po opisywanych zdarzeniach udał się do tej piwnicy ponieważ miał problemy z samochodem. Jako, że miał trochę czasu wziął kupony do sprawdzenia liczb na komputerze, przy okazji przypominając sobie, że właściwie nie widział w gazecie, ani w wiadomościach informacji o tym, aby ktoś wygrał. Pierwszy kupon jaki sprawdził okazał się być wygrywającym miliony dolarów. Jak sam opowiada w filmie:

"Spojrzałem na komputer, potem na kupon. Potem znowu na kupon i na komputer. Chciałem nabrać powietrza do płuc, ale nie mogłem zrobić żadnego oddechu. Myślę, mam zawał i moje serce stanęło. Dobrze, ze chociaż mam w ręku kupon - to będą wiedzieli dlaczego umarłem"

Zaraz po tym wpadł w mantrę i zaczął chodzić po pokoju w kółko, śledzony przez swoje trzy psy. Wziął telefon i zadzwonił do swojego 27 letniego syna żeby natychmiast przyjechał. Sprawdzili zakład wspólnie i popłakali się kiedy okazało się, że są multimilionerami. Perosi podzielił się wygraną z synem, który po wypłacie, która jest zawsze publiczna, odszedł z czekiem na ponad 16 mln $ po odjęciu podatków. Oboje mają zamiar dalej pracować po wygranej, ale być może już nie tak ciężko - stwierdził Anthony. Tak naprawdę nie ma nic szczególnego co chciałby kupić za takie duże pieniądze z Powerball, na pewno wymieni sobie telefon komórkowy, bo jego poprzedni zapchał się wiadomościami tekstowymi.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wyniki Lotto 06.06 - 28 mln zł dla jednego gracza! (akt. 16:48)
Nowszy artykuł: Lotto to oszustwo?! Mit wśród Graczy
kalendarz lotto

Reklama

NewsyEkstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko g.. | 14.06.2019


Które zdrapki lotto warto zakupić w czerwcu 2019 roku?

Jeśli jesteś fanem zdrapek lotto powinieneś wiedzieć jakie zdrapki w jakim sto.. | 04.06.2019


Złota loteria Eurojackpot od 10 maja do 7 czerwca 2019

Trwa loteria promocyjna dla każdego kto kupuje zakłady popularnej europejskiej g.. | 27.05.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl