Eurojackpot: 340 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Hojny Gracz podarował sprzedawcy w kolekturze samochód


Opublikowano: 01.08.2015,

Wszystko dlatego, że i tak wygrał 13,1 mln $ w grze Lotto 47 za oceanem. Akurat w tej loterii można pozostać anonimowym, dlatego nie znamy jego imienia ani nazwiska. Mężczyźnie udało się trafić odpowiednie numerki w środowy wieczór. W ten sposób wygrał jedną z najwyższych nagród w historii loterii.

W różne gry loteryjne gra od wielu lat. Często zmienia swój wybór gry biorąc pod uwagę chwilowe odczucie. Jeśli czuje, że może wygrać w daną grę to kupuje jej los. Zainteresował się rosnącą kumulacją Lotto 47 i grał z myślą o wygranej od tygodni. Gracz był bardzo zaskoczony, gdy wybierał się do pracy i zobaczył, że kumulacja wynosi znów tylko gwarantowany milion. Nie pomyślał ani przez chwilę, że przecież może być zwycięzcą - nigdy nie wiadomo co los nam przyniesie. Kiedy doszedł do ostatniej kuli podczas sprawdzania swojego kuponu ledwo mógł oddychać. Przecierał oczy ponieważ nie był pewien czy dobrze widzi.

Tymczasem sklep, w którym zakupił on los szybko dowiedział się o rozbiciu kumulacji za sprawą jednego z ich graczy. Ludzie przychodzili i gratulowali sprzedawcy zanim był świadom, że to w jego sklepie padła duża wygrana. A kiedy dowiedział się, kto zgarnął wypłatę był szczęśliwy i podekscytowany ponieważ miał tę osobę prawie za przyjaciela, a na pewno za znakomitego klienta. Sprzedawca towarzyszył graczowi podczas odbioru wygranej, która wyniosła 8,3 mln $ ponieważ wybrano jednorazową wypłatę.

Tajemniczy gracz anie przez chwilę nie myślał o sobie. Chciał zakupić samochód ale dlatego, że obiecał jednemu ze sprzedawczyń w sklepie, że mu pomoże jeśli kiedykolwiek wygra. Oddał swojego Lincolna kobiecie, a sobie sprawił inne auto. Dodatkowo planuje pomóc siostrze, aby mogła pójść na emeryturę, pomóc innym członkom rodziny oraz założyć fundację charytatywną w lokalnej społeczności.

Jeden zakład w Lotto 47 kosztuje 1$, czyli trochę mniej niż 4 zł. Można zakreślić 6 liczb z 47. Kumulacja zaczyna się od miliona dolarów i dalej rośnie. Losowania odbywają się w środy oraz soboty o 19:29, a kupony mogą być kupowane do godz. 19:08.

Źródło: https://www.mlive.com/news/bay-city/2015/07/gaylord_party_store_regular_wi.html


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj