Eurojackpot: 210 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł

Hojny Gracz podarował sprzedawcy w kolekturze samochód

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015, , Udostępnij:

Wszystko dlatego, że i tak wygrał 13,1 mln $ w grze Lotto 47 za oceanem. Akurat w tej loterii można pozostać anonimowym, dlatego nie znamy jego imienia ani nazwiska. Mężczyźnie udało się trafić odpowiednie numerki podczas środowego losowania gry Lotto 47. W ten sposób wygrał jedną z najwyższych nagród w historii loterii.

Opisywany mężczyzna gra w różne gry loteryjne od wielu lat. Często zmienia swój wybór gry biorąc pod uwagę chwilowe przeczucie. Jeśli czuje, że może wygrać w daną grę to kupuje jej los. Zainteresował się rosnącą kumulacją Lotto 47 i grał z myślą o wygranej od paru tygodni. Gracz był bardzo zaskoczony, gdy wybierał się do pracy i zobaczył, że kumulacja wynosi znów tylko gwarantowany milion. Nie pomyślał ani przez chwilę, że przecież może być zwycięzcą. Kiedy doszedł do ostatniej liczby podczas sprawdzania swojego kuponu ledwo mógł oddychać. Przecierał oczy ze zdumienia, ponieważ nie był pewien czy dobrze widzi.

Tymczasem sklep, w którym zakupił los, szybko dowiedział się o rozbiciu kumulacji za sprawą jednego z ich graczy. Ludzie przychodzili i gratulowali sprzedawcy zanim ten dowiedział, że to w jego sklepie padła duża wygrana. A kiedy dowiedział się, kto zgarnął wypłatę był szczęśliwy i podekscytowany ponieważ miał tę osobę za znakomitego klienta. Sprzedawca towarzyszył graczowi podczas odbioru wygranej, która wyniosła 8,3 mln $.

Tajemniczy gracz ani przez chwilę nie myślał o sobie. Chciał zakupić samochód, ale dlatego, że obiecał jednej ze sprzedawczyń w sklepie, że pomoże jeśli kiedykolwiek wygra. Oddał swojego Lincolna kobiecie, a sobie sprawił inne auto. Dodatkowo planuje pomóc siostrze, aby mogła pójść na emeryturę, pomóc innym członkom rodziny, oraz założyć fundację charytatywną w lokalnej społeczności.

Jeden zakład w Lotto 47 kosztuje 1$, czyli trochę ponad 4 zł. Można zakreślić 6 liczb z 47. Kumulacja zaczyna się od miliona dolarów i dalej rośnie.

Źródło: https://www.mlive.com/news/bay-city/2015/07/gaylord_party_store_regular_wi.html


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj