Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Wpadka w serbskim LOTO - dowód na oszustwo?


29.07.2015,


Wpadka w serbskim LOTO - dowód na oszustwo?

28 lipca podczas losowania w serbskiej telewizji PRVA 1 doszło do niesamowitej wpadki. Losowano właśnie liczby do gry LOTO, która jest równie popularna co Lotto w Polsce (ale nie losuje się tyle samo liczb), gdy realizator wyświetlił liczbę, która nie wypadła.

Nie byłoby nic dziwnego w tym błędzie, gdyby nie fakt, że za chwilkę z bębna maszyny wylosowano dokładnie tę liczbę! Chodzi o kulkę z nadrukiem 21. W całym losowaniu Loto pojawiły się liczby 4, 6, 12, 13, (21), 27, 33 w kolejności wybierania z bębna: 4, 33, 12, 27, 21, 6, 13. Między losowaniem kuli 12, a 27 nagle na ekranie pojawiła się liczba 21. Losowanie wstrzymano po wyciągnięciu 27, a skonsternowana mina prezenterki, gdy zauważyła co się dzieje mówi sama za siebie. Przez chwilę nie była pewna co robić (komunikując, że pojawił się jakiś problem) aż w końcu musiała zasięgnąć rady realizatora lub innej osoby na planie studia. W końcu losowanie ruszyło, ale na ekranie nadal widniała błędna liczba! W momencie wylosowania dokładnie tej liczby wszyscy nabrali podejrzeń, aby loteria byłą uczciwa.

Wszystko można oglądnąć na poniższym filmie z losowania:Dla wszystkich, którzy nie wierzą w rzetelność losowania oczywiście będzie to dowód na oszustwo. Loterie powinny być czyste jak łza. Jeżeli jest to niefortunny przypadek to bardzo nieciekawy i może zaważyć na zaufaniu do serbskich loterii.

Jeżeli to tylko błąd realizatora, który zamiast 27 dosłyszał prezenterkę jakoby mówiącą 21, lub źle zobaczył nadruk na kuli, to jakie prawdopodobieństwo jest, że akurat po tym wylosuje się liczbę dokładnie taką samą? po wybraniu 4ch kul z bębna zostało w nim 35 (loteria polega na trafieniu 7 z 39 liczb). Szansa na pomylenie się w taki konkretny sposób to aż 1 do 35. Dlatego tak ważne jest uważne śledzenie wyników losowania. Każdy taki błąd kosztuje loterię utratę zaufania.

W niefortunnym losowaniu do wygrania był ponad milion euro za siedem poprawnych liczb. W polskim świecie gier liczbowych zdarzyły się głośne wpadki z rozrzuceniem kul po studiu, gdy maszyna się okazała niesprawna, czy wylosowaniem o jedną za dużo kul w Multi Multi. Wtedy Totalizator Sportowy zdecydował się wypłacić nagrody także za tę dodatkową kulę. Jakie wyjście z sytuacji ma teraz popularne serbskie lotto?


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: 11 430 686,20 zł trafi do Gracza z Gryfina
Nowszy artykuł: Szef serbskiej loterii rezygnuje po wpadce w losowaniu
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Nawet pół miliarda złotych za wygrane I i II stopnia w Eurojackpot w piątek!

Kumulacja W Eurojackpot nadal nie rozbita! Kumulac.. | 17.06.2018


Zakład wart kilka milionów wisiał przez 5 tygodni na lodówce!

Zakład australijskiej gry liczbowej przez 5 tygodni czekał na drzwiach lodówk.. | 15.06.2018


Ekstra Pensja w Kościanie, czyli 5 tys. zł przez 20 lat!

11 czerwca jeden z Graczy Kościana wygrał główną wygraną w Ekstra Pensji. .. | 14.06.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl