Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 150 000 000 zł

Policjant chciał wypłacić pieniądze z kradzionego kuponu Lotto (USA)

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015, , Udostępnij:

Wysoki rangą urzędnik policyjny z Connecticut USA zrezygnował z funkcji po tym jak został oskarżony o próbę wypłacenia pieniędzy z kuponu loteryjnego wartego 520 000 dolarów. Ten kupon widniał w bazach policyjnych jako kradziony.

Michael, który został warunkowo wypuszczony z aresztu w czwartek, zgłosił swoją rezygnację z funkcji szefa tamtejszej policji. W niedzielę ogłosił mediom, że nie czuje się winny w związku z tą sprawą. Zaprzecza, jakoby miał zrobić cokolwiek złego, o co jest oskarżany. Nie chciał, aby oskarżenie źle wpłynęło na wizerunek jego miejsca pracy, więc zrezygnował. Powiedział też, że to był wielki przywilej i honor służyć ludziom w policji.

Michael (49 lat) próbował wypłacić wygraną z kuponu Lotto, który miał być prezentem, a naprawdę okazał się być kradziony. Nie wyjaśnił, od kogo rzekomo dostał taki upominek. Wcześniej tego miesiąca dokładnie ten zakład Lotto pokazała mu jego siostrzenica. Po jakimś czasie od tego wydarzenia kupon siostrzenicy zaginął, a ona zgłosiła kradzież. Dlatego policja była dobrze poinformowana kiedy spróbował wypłacić pieniądze. Na gorąco, podczas zatrzymania Michaela, twierdził on, że znalazł kupon pod siedzeniem samochodu.

Źródło: Presstelegram.com - Cops: Police official tried to cash in stolen lottery ticket


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj