Eurojackpot: 220 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Lokaj zwalnia się z pracy po wygraniu w Lotto


01.04.2016,


Lokaj zwalnia się z pracy po wygraniu w Lotto

Pracownik jednego z wielu garaży w Nowym Jorku wygrał na loterii fortunę i natychmiastowo zwolnił się z pracy, planując zatrudnić swojego własnego szofera. Czy ktoś z nas zrezygnowałby z pracy mimo wygrania wielkich pieniędzy?

Gregory postanowił wieść luźne życie po tym jak wygrał 4,63 mln $ z nowojorskiej loterii działającej na podobnej zasadzie jak Ekstra Pensja - Cash4Life. 30 letni pracownik garażu znudzony swym fachem jest zachwycony nowymi możliwościami.

Pewnego dnia podczas normalnej zmiany postanowił wybrać się do sklepu, aby zakupić kupon loterii bo słyszał o kumulacji 7 mln $. Jak widać ta okazja opłaciła mu się w pełnej okazałości. Ponieważ jego praca jest dość nudna to w wolnych chwilach odwiedzał przydrożny sklepik, aby sprawdzić w co warto zagrać danego dnia.

58-letni pracownik nie jest regularnym graczem dlatego pozwolił, aby lottomat wybrał za niego liczby do losowania. Za zakład zapłacił 2 dolary i nawet nie oglądnął losowania na żywo. Dopiero następnego dnia podczas rozmowy z kolegami przypomniał sobie, że zakupił kupon.

Pobiegł z powrotem do sklepu gdzie zawarł zakład i dowiedział się, ze rzeczywiście wygrał. Sprzedawca nie krył radości - mówił że wiedział że to właśnie ten klient wygrał, bo już wcześniej dostał informację o wygrywającym zakładzie w jego kolekturze. Gregory nie mógł uwierzyć i kilka razy sprawdzał liczby.

Po przeskanowaniu kuponu w maszynie nie było już wątpliwości. Gregory trafił liczby 2, 16, 19, 33, 39 i wygrał 1000$ na każdy dzień jego dalszego życia! Wrócił do pracy i złożył wypowiedzenie. Wsiadł do pociągu, wrócił do domu i postanowił odpocząć po wielkich emocjach.

Nie zadzwonił nawet do rodziny, aż do późnego wieczora. Teraz planuje spłacić długi, zabrać rodzinę na wycieczkę oraz zatrudnić szofera, bo pomimo wieloletniej pracy w garażu nie zamierza jeździć samochodem.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Lotto kumulacja po losowaniu z 31.03 - 9 000 000 złotych!
Nowszy artykuł: Brak szóstki w Lotto 2 kwietnia - kumulacja 13 000 000 złotych!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMożna grać w Keno przez internet!

Totalizator Sportowy umożliwił zawieranie zakładów.. | 15.10.2019


Jaki jest rekord wygranej Mini Lotto? Od soboty to ponad 377 tys. zł

7 października 2019 roku padł nowy rekord wygranej w Mini Lotto. .. | 07.10.2019


Wypłata wygranej na kartę płatniczą lub konto w ofercie punktów Lotto!

Po pozytywnych testach, wygrane Lotto będzie można wypłacać bezpośrednio na k.. | 16.09.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl