Kumulacja Lotto: 6 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 320 000 000 zł

Zamiast zagrać - okradli kolekturę na warszawskim Służewcu

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014, , Udostępnij:

W czerwcu tego roku, na warszawskim Służewcu, doszło do nietypowego przestępstwa. Dwoje mężczyzn, Konrad S. i Rafał T., postanowiło nie grać w lotto, a zamiast tego... okraść kolekturę. Ich łupem padły 743 zdrapki lotto, a straty oszacowano na ponad 1200 złotych.

Złodzieje, zamiast próbować swojego szczęścia w grze, zdecydowali się na bezpośrednią ścieżkę do "wygranej". Wybrali sklep, w którym mieściła się kolektura, i zrabowali automat do wydawania zdrapek. Niestety dla nich, policjanci z Mokotowa nie dali za wygraną i po trzech miesiącach śledztwa udało im się zatrzymać Konrada S. na gorącym uczynku podczas kolejnej kradzieży.

Konrad S. nie miał innego wyjścia, jak tylko przyznać się do czerwcowej kradzieży. Wkrótce potem policjanci zatrzymali również jego wspólnika, Rafała T. Okazało się, że po zdobyciu zdrapek, obaj mężczyźni spieniężyli wygrane w różnych kolekturach w całym mieście.

Niestety dla nich, zamiast wygranej, czeka ich teraz do 5 lat więzienia. Nie mamy informacji, czy udało im się wygrać jakąkolwiek większą kwotę ze zdrapek, ale na pewno "wygrali" dużo czasu na przemyślenie swojego życia za kratami. Jak widać, pójście na skróty nie zawsze się opłaca.

Źródło: https://ksp.policja.gov.pl/pl/dzialania/aktualnosci/31663,Liczyli-na-szczesliwy-traf.html


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj