Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Odmawiają wypłaty Graczowi


19.08.2015,


Odmawiają wypłaty Graczowi

Jakie to musi być uczucie, gdy wygrasz kilka tys złotych w zdrapce i nie możesz spieniężyć tego faktu? Do takiej dziwnej sytuacji w ostatnim czasie doszło na Florydzie, gdzie władze loterii stwierdziły, że kupon może być podrobiony i wypłaty nie będzie.

Pewien gracz twierdzi, że ma wygrywającą zdrapkę, ale zarząd loterii nie zamierza mu wypłacić pieniędzy. Robert Klosterman uważa, że loteria stanowa jest mu dłużna 1000 $ ze zdrapki, którą zakupił 2 czerwca na stacji Shella. Myślał, jak każdy gracz na jego miejscu by zrobił, że 2.06 będzie wspominać jako szczęśliwy. Tak się nie stało, ponieważ, jak sam mówi, nie chce nazywać zarządców loterii idiotami, ale zachowują się jak totalni biurokraci. Ciekawe jak odnalazłby się Robert w polskich warunkach?

Kiedy próbował zrealizować swój wygrany kupon w biurze loterii stanowej Floryda, jego pracownicy stwierdzili, że kupon jest podrobiony. Mimo wszystko zachował zimną krew, i po wyjaśnieniach wyszedł z biura i pojechał od razu do siebie.

Problem wynika z tego, że jak tylko zauważył wygraną na zdrapce podpisał ją, aby nikt inny przypadkiem do niej się nie dobrał. okazało się, że długopis był wypisany i zostawił tylko wgłębiony ślad. Dlatego też Robert poprawił swój własny podpis innym długopisem. Przez to pracownicy biura loterii uznali, że podpis może być podrobiony. Sprzedawca z Shella twierdzi, że Klosterman jest uczciwym graczem, zna go od 10 lat jako bardzo dobrego klienta. Uważa, że jeżeli udowodni, że to jego kupon powinien otrzymać pieniądze.

Przedstawiciele lotto z Florydy badają sprawę, jednak Robert jest już trochę zirytowany, że trwa to już ponad 2 miesiące. Obawia się, że nic z tego nie będzie bo jakie ma szanse z dużą organizacją taki mały człowieczek jak on?

Źródło: różne - internet


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Milion w Iławie, a we wtorek 20 MLN do wygrania w Lotto!
Nowszy artykuł: Czwartek - szansa na 25 MLN zł w Lotto, Śrem z milionem zł w plusie
kalendarz lotto

Reklama

NewsyGraj w Lotto i wygrywaj - nowa promocja od 30 sierpnia!

Loteria promocyjna podobna do loteriady, dostępna dla.. | 03.09.2018


Kumulacja Eurojackpot w piątek 24 sierpnia wyniesie 211 milionów złotych!

Kumulacja loterii Eurojackpot w Polsce w dniu 24 sierpnia 2018 wyniesie około 211.. | 20.08.2018


Włamał się do sklepu przez dach by ukraść zdrapki

Kolejny pomysłowy złodziej postanowił ukraść zdrapki - włamując się przez .. | 30.07.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl