Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Odmawiają wypłaty Graczowi


19.08.2015,


Odmawiają wypłaty Graczowi

Jakie to musi być uczucie, gdy wygrasz kilka tys złotych w zdrapce i nie możesz spieniężyć tego faktu? Do takiej dziwnej sytuacji w ostatnim czasie doszło na Florydzie, gdzie władze loterii stwierdziły, że kupon może być podrobiony i wypłaty nie będzie.

Pewien gracz twierdzi, że ma wygrywającą zdrapkę, ale zarząd loterii nie zamierza mu wypłacić pieniędzy. Robert Klosterman uważa, że loteria stanowa jest mu dłużna 1000 $ ze zdrapki, którą zakupił 2 czerwca na stacji Shella. Myślał, jak każdy gracz na jego miejscu by zrobił, że 2.06 będzie wspominać jako szczęśliwy. Tak się nie stało, ponieważ, jak sam mówi, nie chce nazywać zarządców loterii idiotami, ale zachowują się jak totalni biurokraci. Ciekawe jak odnalazłby się Robert w polskich warunkach?

Kiedy próbował zrealizować swój wygrany kupon w biurze loterii stanowej Floryda, jego pracownicy stwierdzili, że kupon jest podrobiony. Mimo wszystko zachował zimną krew, i po wyjaśnieniach wyszedł z biura i pojechał od razu do siebie.

Problem wynika z tego, że jak tylko zauważył wygraną na zdrapce podpisał ją, aby nikt inny przypadkiem do niej się nie dobrał. okazało się, że długopis był wypisany i zostawił tylko wgłębiony ślad. Dlatego też Robert poprawił swój własny podpis innym długopisem. Przez to pracownicy biura loterii uznali, że podpis może być podrobiony. Sprzedawca z Shella twierdzi, że Klosterman jest uczciwym graczem, zna go od 10 lat jako bardzo dobrego klienta. Uważa, że jeżeli udowodni, że to jego kupon powinien otrzymać pieniądze.

Przedstawiciele lotto z Florydy badają sprawę, jednak Robert jest już trochę zirytowany, że trwa to już ponad 2 miesiące. Obawia się, że nic z tego nie będzie bo jakie ma szanse z dużą organizacją taki mały człowieczek jak on?

Źródło: różne - internet


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Milion w Iławie, a we wtorek 20 MLN do wygrania w Lotto!
Nowszy artykuł: Czwartek - szansa na 25 MLN zł w Lotto, Śrem z milionem zł w plusie
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl