Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Ekstra Pensja w Sosnowcu i Lotto Plus w Przedborzu


05.06.2015,


Ekstra Pensja w Sosnowcu i Lotto Plus w Przedborzu

W oczekiwaniu na mega kumulację padają inne wygrane w mniej popularnych grach. Gracz z Sosnowca poprawnie wytypował liczby w Ekstra Pensji i teraz może cieszyć sie z dodatkowych środków do życia przez kolejne 20 lat. Łącznie bezie to ponad milion złotych. A dokładnie milion złotych wygrano wczoraj W Lotto Plus, podczas gdy kumulacja w Lotto została nienaruszona i urosła do 30 mln zł.

Ekstra Pensja

Gracz z Sosnowca zakupił tylko jeden zakład za 5 zł. Kolektura przyjęła blankiet mieści się przy ul. Modrzejowskiej 42. Teraz będzie otrzymywał 4 500 zł co miesiąc przez 20 lat. Dlaczego 500 zł mniej niż mówi się w reklamach loterii? Tyle wynosi podatek od gier (10%). Ciekawą własnością tej wygranej jest fakt, że może być dziedziczona i uznawana przezbanki przy braniu kredytu. Niestety inflacja nie dziła dobrze na takie rozłożenie wypłaty w latach.

Lotto Plus - przedsmak kumulacji

Wczoraj zabrakło wygranej w kumulacji Lotto wartej 23 mln zł, ale ktoś trafił szóstkę w Plusie za dopłaconą złotowkę. Wygrywający zakład wpasował się w dwa zakupione w Przedborzu w punkcie Lotto w Rynku nr. 14. Metoda jąką wybrał gracz to chybił-trafił. Przedbórz znajduje się w województwie Łódzkim.

Wysyp wygranych w Mini Lotto

Szczyty popualrnosci świętuje Mini Lotto jeśli patrzeć na ilosć wygranych. W ostatnich piętnastu lsoowaniach padły aż 32 piątki! Średnio co losowanie 2 osoby (lub stawkowane kupony) musiały dzielić się pulą, która zazwyczaj wynosi około 300 tys. złotych. Maksymalnie padło 7 wygranych w jednym losowaniu. Popularność wynika zapewne z niskiej ceny 1,25 zł w stosunku do Lotto za 3 zł. Dodatkowo losowania odbywają się codziennie z wyłączeniem niedzieli.

Źródło: lotto.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: W sobotę gramy o 30 000 000 zł!
Nowszy artykuł: 5,9 mln euro po 27 latach grania na te same liczby
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl