Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Ekstra Pensja w Sosnowcu i Lotto Plus w Przedborzu


Opublikowano: 05.06.2015,

Ekstra Pensja w Sosnowcu i Lotto Plus w Przedborzu

W oczekiwaniu na mega kumulację padają inne wygrane w mniej popularnych grach. Gracz z Sosnowca poprawnie wytypował liczby w Ekstra Pensji i teraz może cieszyć sie z dodatkowych środków do życia przez kolejne 20 lat. Łącznie bezie to ponad milion złotych. A dokładnie milion złotych wygrano wczoraj W Lotto Plus, podczas gdy kumulacja w Lotto została nienaruszona i urosła do 30 mln zł.

Ekstra Pensja

Gracz z Sosnowca zakupił tylko jeden zakład za 5 zł. Kolektura przyjęła blankiet mieści się przy ul. Modrzejowskiej 42. Teraz będzie otrzymywał 4 500 zł co miesiąc przez 20 lat. Dlaczego 500 zł mniej niż mówi się w reklamach loterii? Tyle wynosi podatek od gier (10%). Ciekawą własnością tej wygranej jest fakt, że może być dziedziczona i uznawana przezbanki przy braniu kredytu. Niestety inflacja nie dziła dobrze na takie rozłożenie wypłaty w latach.

Lotto Plus - przedsmak kumulacji

Wczoraj zabrakło wygranej w kumulacji Lotto wartej 23 mln zł, ale ktoś trafił szóstkę w Plusie za dopłaconą złotowkę. Wygrywający zakład wpasował się w dwa zakupione w Przedborzu w punkcie lotto w Rynku nr. 14. Metoda jąką wybrał gracz to chybił-trafił. Przedbórz znajduje się w województwie Łódzkim.

Wysyp wygranych w Mini Lotto

Szczyty popualrnosci świętuje Mini Lotto jeśli patrzeć na ilosć wygranych. W ostatnich piętnastu lsoowaniach padły aż 32 piątki! Średnio co losowanie 2 osoby (lub stawkowane kupony) musiały dzielić się pulą, która zazwyczaj wynosi około 300 tys. złotych. Maksymalnie padło 7 wygranych w jednym losowaniu. Popularność wynika zapewne z niskiej ceny 1,25 zł w stosunku do Lotto za 3 zł. Dodatkowo losowania odbywają się codziennie z wyłączeniem niedzieli.

Źródło: lotto.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj